Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chcem byt stastna, no nedokazem to

ta3

presne tak, ako pisu podomnou, tesim sa z malickosti, lebo keby sme cakali na velke veci, radosti by sme si asi vela neuzili, velke veci sa totiz nezazivaju kazdy den, vzdy mam minimalne jeden hlavny ciel a niekolko mensich, aby som pri ich naplnani zazivala radosti, kym dokracam do toho hlavneho, ktory potom pravdaze zase nebude konecny, lebo ludia bez ciela su ako plachetnica na mori v absolutnom bezvetri, snazim sa ludom okolo seba robit radost, drobne radosti robim pravdaze aj sebe, ked som v meste kupim si hranolky, aj ked viem, ze nie su zdrave a preto ich doma nerobim, raz za cas sa odmenim aj nejakou sladkostou, obcas si kupit malickost, ktora sa mi paci, vela komunikujem s priatelmi a zvieratkami, relaxujem, meditujem, len tak lenosim, vela citam, pocuvam hudbu ..., jednoducho naj napriek padom sa zivotu velmi tesim, vela toho mi chyba, co by som velmi chcela, ale aj napriek tomu mozem povedat, ze som v podstate stastny clovek

goccia

Stastna som vtedy, ked mam nejaky ciel, ktory chcem dosiahnut. Stale sa musim o nieco snazit a tesim sa na to, ked sa mi to podari.

soffa

snazim sa napredovat a plnit si svoje vysnivane sny,aby sa stali skutocnostou.a samozrejme mam pri sebe samych dobrych ludi,(rodicov,brasku,priatela,naj kamosku),a myslim pozitivne.moje motto na tento rok je RIESTE SEBA A NIE MNA.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chcem byt stastna, no nedokazem to - Fórum - ZDRAVIE.sk