kto poradi

Príspevok v téme: kto poradi
lubo83

Dobrý deň,obraciam sa na Vás s prosbou o radu. Mám 28,rok si hľadám prácu,vzťah mám na diaľku,čiže určité trápenie mám,doteraz som mal len problemy s chrbticou,lebo mam skoliozu,inak celkom zdravý človek.Ale týžden dozadu sa mi stalo,že išiel som večer spať,všetko bolo v poriadku,ráno som sa zobudil a tlačilo ma pri srdci,tlak zlý,bušenie srdca,to trvalo celý den.Ja som si myslel,že je chrbtica,lebo na ľavej strane mám ten problem,bol som u lekárky,poslala ma na interne,ortopediu,EKG srdca mi vyšlo v poriadku,srdiečko mam vraj v poriadku,na ortopedii som dostal obstrek,lebo som mal zablokovanu chrbticu a flector na uvolnenie svalstva.To aj pomohlo,začal som cvičit,čiže s chrbticou nemam zatial problem.Ale odvtedy moje srdce bije pri vacsom tempe,počas dvoch dni ma aj naplo na zvracanie.ja som sa vtedy trochu aj zlakol,lebo srdiečko sa nevedelo ukludnit,rano som uz nemohol spat o 5 pocas par dni.teraz je situacia taka,ze v noci uz som spal kludne,v noci som necitil ziadne tlaky pri srdiečku.Ale este cez den niekedy mi pride pri srdci zle,som taky malatny niekedy,ale vsimol som si,ze ked som na prechadzke,tak tie problemy nemam.som človek,ktory sa vie trapit kvoli urcitym veciam,ale doteraz take problemy som nemal,viem,že to asi suvisi s vnutornou nervozitou,ale nechapem preco ta nervozita od srdiečka nechce odist.čital som si nieco o depresii,ale niektore veci mi s mojim stavom nesedia,lebo pise tam napriklad,ze nechut dojedla,a tu som mal len prvy den,kedy som sa zlakol,ze od čoho mi je zle,ale inak jem normalne,alebo pocit nechuti žit,ja mam chut žit,len jednoducho neviem,preco pri srdci mi bolo tak zle,teraz je to uz lepsie.Kupil som si homeopatika,ale nejak to nepomaha.Moze ist o depresiu,alebo len o chvilkove trapenie?A može to byt depresia,ked raz mi je lepsie,raz horsie?Poviem Vám pravdu,nechcem robit zbytočne poplach,pretoze nepotrebujem,aby si obvodna lekarka myslela,ze som...a este mat to v papieroch,ze som bol u psychologa,respektiva psychiatra.a pokial viem,tak ked ma niekto depresiu,tak ma pesimisticke nalady,ja chut zit a bojovat mam,len prve dni som sa zlakol,ze je somnou zle a ze neviem utisit svoju vnutornu nervozitu,ani sa neuzatvaram pred spoločnostou.a ak je to depresia,co je potrebne urobit,nechcem si nedajBože zhoršiť zdravotný stav a určite nerád by som bral nejaké tabletky celý život.Za pomoc veľmi pekne ďakujem..

skus

ahoj .. to čo hovoriš o tej depresii.. a čo si pocul tosu len priznaky.. nejakej depresie.. može ich bytviac ale aj menej.. ale myslim si že depresia to nie je určite.. podla mna nejaka mensia uzkost alebo niečo take.. napr pri panickej poruche su take priznaky:zviseny tep srdca:napetie atd...ale keby si mal panicku poruchu by si mal ovela viac pryznakov.. skus kuk.. tu na fore panicka porucha a tam sa popitat..tam budu lepsie vediet