Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

udretie od muža

Maoam

Lauri, nebola som kuknut mail :-(, tieto dni boli dost blbe. JJ, zijem, ale nic moc. Dostala som blby nalez z MR-vysetrenia malej panvy :-(((((((((((. Tak ma caka gyn.konzil a mam nervy dost sa bojim.

Maoam

to obliatie ladovou vodou je ale super napad :-DDDDDD

inak ak ste si vsimli, hystericke zeny su same o sebe dost agresivne :-PP a nemaju problem niekoho zbit

Maoam

som proti nasiliu, ale hystericke zeny posadnute same sebou a neustale si vynucujuce pozornost vsetkymi moznymi sposobmi, su specialna kapitola

pravy huhu

darkdark,

ked sa chces bavit o gramatike, tak by si ju mala aspon trochu ovladat. Ved sa len pozri, ake hysterky ste sa tu zisli. Neviete ani temu poriadne zalozit, ale hrate sa tu na velke vestkyne a mudrlantky. Ked raz muz prijebe hysterickej zene, neznamena to, ze jej prijebe aj druhyraz. A uz vobec nie decku. Naopak. ak je zena hysterka, tak decko by ani nemala mat, lebo ho sama umuci.

natusa42

dark dark ano ,suhlasim s tebou ..presne tak,co spravi tak chlap potom tomu dietatu,ked bude revat vkuse niekolko rokov ?ja som vraj revala napr dva roky vkuse ,akzdy den aj hodiny ....a co on spravi ?taky nevak ?

darkdark

huhu sak teda ked uz gramatiku neovladas aspon sa slusne vyjadruj.. suhlasim s natusou. udrel raz, udrie znova. ak to aj bolo v navale zlosti blabla.. tak ked stratil nervy pri zene, co spravi pri nonstop revucom decku??

RNG

Napr vo vsetkych sportoch su urcite pravidlo sa tyka vahovych kategorii.
Preto je nefer, ked vacsi partnej upolatnuje svoju silovu prevahu na mensom. Je to podla mna zbabelost.
Jediny dovod na uder je tam pri hlbokej hysterii, co nakoniec aj lekari takto riesia.To je neosobna zalezitost.
Inac nasilie nic neriesi, prave naopak, moze priniest rozkol az nenavist.A to aj pre partnerov co su inac idealny jeden pre druheho.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.