udretie od muža

0vecka

podla mna zalezi na okolnostiach... si myslim ze nejake take fyzicke nasielie typu ze da jeden druhemu facku a tam to konci nieje nicim vynimocnym... ja som sa zatial s kazdou parnerkou mlatil... mi to pride efektivnejsie ako sa hadat alebo po sebe kricat...

Milky

No ale existuje i jedno arabske prislovie: "Zenu mozes zbit hocikedy, dovod sa uz najde.."
Netusim, preco som si prave toto prislovie zapamatal..

alenka_maxova

ja si vsak myslim, ze nech je zena aka kolvek, mlatit ju nie je vhodne....Nech je aka kolvek protiva, aka kolvek hysterka...prosto treba od takej zeny odist, nech sa spamata sama...

pravy huhu

Maoam,

suhlasim s tebou. Vcera bol taky film v TV, ze 'Odviate vetrom'. Hlavna hrdinka bola prototypom narcistickej buchty. SOm sa cely film cudoval, ze jej ten jej muz jednu nevrucol. To musel byt zlaty clovek. Este stastie, ze nakoniec od nej usiel.

Maoam

a velmi caste je neustale menenie nalad a vnutorneho rozpolozenia, ako na hojdacke, v pondelok je im na umretie, v utorok su uz top-fit,

Maoam

pravy huhu aj tu ich je plno, niekedy, ked citam niektore temy len zasnem, sama hysteria, vynucovanie si pozornosti, narcizmus, HPO, posadnutost same sebou, niektore absolutne nevnimaju okolie, vylucne len seba a okolie pouzivaju/zneuzivaju na dosahovanie vlastnych cielov a vyhod, nic viac, nehodis sa - odkopnu ta, vyzmykaju ako citron a idu dalej

pravy huhu

Pricinou byva casto nelieceny narcizmus u zien. Tie by mali byt pri spravnej liecbe izolovane od okolia, aby neobtazovali svojou deviaciou okolie.