udretie od muža

alchemist

xy:)
to mas pravdu, ze v amoku, človek urobi co by nechcel, cize to co som napisal je diskutabilne :)
ale aj tak podla mna skor dostane dievca od drsniaka ako odomna :)

xy:)

lenka.. na kazdom kroku najdes 20 lepsich chlapov ako toho. ja by som nanho otcovstvo neprepisala, jednoducho ako bolo povedane, nezasluzi si ho, nerob si viac problemov ako je nutne. no a ci sa zmeni spravanie takeho chlapa, nie nezmeni, vzdy bude taky, iba ti kaleraby tlaci do hlavy.
alchemist - ty si v zivote nemal dievca, takze to, ze by si ju v zivote neudrel je trosku predcasne hovorit, nevies, ci sa na teba nezavesi nejaka mrcha, ktorej strelis, v amoku clovek je schopny robit veci, ktore by v pokoji neurobil. netvrdim, ze ludia by sa mali mlatit, ale stane sa aj to, co clovek nechce.

alchemist

tu mate tych vasich drsniakov co vas tak pritahuju... chalani co su slusni u dievcat vacsinou nemaju sancu...ja by som dievca v zivote neudrel, a este pocas tehotenstva to uz vobec nie...

alchemist

tu mate tych vasich "drsniakov" co vas tak pritahuju... chalani co su slusni u dievcat vacsinou nemaju sancu...ja by som dievca v zivote neudrel, a este pocas tehotenstva...

alchemist

tu mate tych vasich "drsniakov" co vas tak pritahuju... chalani co su slusni u dievcat vacsinou nemaju sancu...ja by som dievca v zivote neudrel, a este pocas tehotenstva...

leninke

leninka vobec ta nemusi trapit co si na uradoch budu mysliet, bezne sa to tak robi...jedna moja kamaratka tiez sa takto bala a tak nedala malej otcove meno...a teraz je len rada...a nikto sa jej nikde neposmieva...a ked teda ocakavas ze by chlap bol schopny ci uz ublizit alebo uniest dieta tak si myslim ze tam je volba nad slnko jasnejsia...utekaj od neho co najdalej...pane boze nestitil sa ta uddriet ked sibola tehotna,bolo mu jedno uz vtedy ci ublizi dietatu alebo tebe...takito bezcitni ludia sa nemenia...zial.nedovol aby tvoje dieta malo z takeho chlapa traumu do zivota...lebo rodinne nasilie nechava traumu na kazdom.

ta3

Leninka,
vies uz z predchadzajucej diskusie, ze mi na Tebe zalezi, preto ma trochu mrzi, ze stale este nie si rozhodnuta, ak sa pytas, ci ked chlap udrie zenu a potom to olutuje, sa dokaze zmenit, aj moja odpoved je jednoznacna, ze nie
a co sa tyka otazky, ci priznat otca alebo nie, na mienke inych Ti nemusi zalezat vobec, ide iba o stastie a buducnost Tvoju a Tvojho dietatka, ak nepriznas, nemusis sa bat komplikacii, ze by sa pokusal dieta Ti vziat, ale zase tym stratis vsetky naroky na vyzivne, co je tiez otazka na zamyslenie, v dnesnej dobe to matky samozivitelky maju velmi tazke, poviem Ti, co by som na Tvojom mieste spravila ja, ja by som riskla problemy a otca uviedla a potom pravdaze by som vymahala aj vyzivne, podla toho co uz viem, otec dietata je schopny zarobit peniaze (ak totiz casom neprepadne alkoholu celkom), takze dietatko by malo urcity zaklad, pravdaze rozhodnutie a to naozaj vazne je iba na Tebe, zelam Ti, aby si dala city nabok a rozhodla sa spravne

leninka

veď to je to, že moja dôvera voči nemu je veľmi nízka, veľmi... Strašne veľakrát ma oklamal, nasľuboval hory doly... Teraz som prvý raz cítila z neho, že to čo chce myslí a aj chce urobiť naozaj, ale už tak na jeho slová nedávam... To čo mi povedal naposledy bolo ozaj pekné, keby tak bolo, ale niekde v kútiku mám pocit, že to bude otázka času, kedy sa niečo stane... Chcem urobiť tak, aby sa malo malé dobre.

rony26

to by bolo na dlhsiu diskusiu ci dat niekomu druhu sancu, ked co spravil olutoval...tam nech sa kazdy rozhodne ako chce...ale ked pises, ze sa to stalo viackrat, tak ja jednoducho tretiu, stvrtu a neviem kolku sancu neuznavam, tam uz to nema ziadny vyznam...ale ty uz musis najlepsie vediet ako sa zachovas, ty ho poznas ci sa da jeho slubom verit, ci sa vzdy spraval ako chlap a stal si za svojim slovom...bohuzial tusim ako sa rozhodnes a prajem ti aby si sem so slzami v ociach nemusela opat pisat o par tyzdnov ci mesiacov