Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vztah? Ako to berie? (prosim aj nejaki chlapi zareagujte)

Príspevok v téme: Vztah? Ako to berie? (prosim aj nejaki chlapi zareagujte)
costym

caute, no tak stretavam sa s jednym chalanom. Teoreticky sa pozname asi uz nejake 3 roky. Ked sme sa spoznali tak sme sa tiez parkrat stretli, pisali si a tak, ale ja som potom zacal chodit s druhym, a potom aj on. Nejako po dvoch rokoch sme si zacali pisat znovu, vzdy sme si mali o com pisat, aj sme trochu flirtovali, jednoducho si rozumieme. No on bol este stale s tou babou. tak som nechela nejako z toho nic robit, tak sa to nejako setko utisilo. o par mesiacov napisal, a zasa sme si zacali pisat a povedal mi ze uz spolu nie su, ze sa rozisli. Tak sme sa potom aj streli,viackrat, chodili sme spolu von, studujeme kazdy inde tak sme si neustale pisali. nespali sme spolu, ale robili sme vselico. Ale nikdy sme sa vlastne ,,nedohodli,, ci spolu chodime alebo nie. No asi tak teraz v decembri sme sa akosi vobec ani nestretli, sice sme si aj pisali, ale nic. a teraz tyzden nebol ani na nete. asi je odcestovany, neviem, ani mi nepovedal. tak neviem ako to brat vsetko (nielen tento mesiac) ci vobec chce byt so mnou alebo nie. ak ste si to precitali cele, tak prosim nejako skuste povedat tym ,,chlapskym zmyslanim,, ako to moze brat :) dakujem

costym

a to ze sme sa nestretli teraz v decembri, tak to bolo aj z mojej strany, pretoze som vobec nemala naladu, a jednoducho sa mi nechcelo.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vztah? Ako to berie? (prosim aj nejaki chlapi zareagujte) - Fórum - ZDRAVIE.sk