Milujem manzelku nadovsetko ale stale mam chut na ine...

Príspevok v téme: Milujem manzelku nadovsetko ale stale mam chut na ine...
peter_f

Ahojte,

mam 33r, s manzelkou sme zobrati 6 rokov a mame sa velmi radi, naozaj ju lubim.

Vobec na seba neziarlime a casto chodim von len s kamaratmi. Ked pijeme mam strasnu chut na ine (mlade = 18-22r) baby. Dvakrat sa mi uz stalo ze som ju podviedol :((

Som vzdelany, dobre zarabam, nie som ziadny vymetenec ale neviem si pomoct...cim viac ju lubim tym viac mam chut (sexualnu) aj na ine. Co robit, ste niekto na tom podobne ?

Taisiya

TO DOLE -pardon za preklep ,to tam nema co hladat pravdepodobne mi usla nejaka myslienka , netusim co to tam je :(

Taisiya

AdamKrt
to bolo super aspon som sa zasmiala :)))

peter_f

... este sa mi nieco take nestalo, tak mozno ,ked budem riesit podobnu situaciiu poradim ,ale ja som za cistu "hru" vyjadrovala som len svoj nazor nechcela som urazat ,tak PREPAC

macka26
tak ja neviem mam v tom chaos mozno mas pravdu mozno len potrebujem pocit rovnocenosti vo vztahu a byt klamana ?......no ,ale asi to je tazko uchopitelne jednou teoriou ,tak vam prajem vela lasky :)

macka26
to vazne

macka26

rozumiem ti... ty sa citis ako najlepsia zena asi lebo si sa doma priznala , mne to skor pride podla tvojich vyjadreni, ze svoje priznanie si mozno parkrat aj olutovala ale nepriznas si to, lebo si o partnera dosla, a radsej ganis jednu hanlivost za druhou...

absolutny suhlas s nazormi nymka

macka26

no nalozili ti tu dobre :D
ja neviem , doma by som sa nepriznavala, pokial to pre teba nic viac a nic menej ako sex neznamenalo... tvoja zena o tom nevie, a vediet ani nemusi. vsetci tu pisali, ako jej tym ublizujes... ty ale nechovas city k tym zenam, proste potrebujes mat s nimi sex ... nemyslim si, ze to zpochybnuje tvoje slova, ze manzelku milujes...

moja rada... vies aky mas problem, tak tomu cel ak ta to trapi... a aktivne sa tomu nevenuj.najdi si inu cinnost ako travit volny cas a vyhybaj sa veciam, kde ti hrozi ze na nejaku dostanes chut..

ak je to len sexualneho charakteru, moze ta to pripravit o ovela viac ako postelne radovanky... mozes prist o manzelku...

ked ale prestat v tejto svojej zalube nechces, rob to aspon tak, aby o tom nikto nevedel a tvoja zena nebola v meste za debilku, ktora jedina nevie, ze jej muz ma pomer kde tu s nahodnymi znamostami...

peter_f

Dakujem za cenne nazory (aj ked kopec z nich je zbytocne urazlivych).

Keby ma to netrapilo tak to nepisem. Nie je to pre mna lahke, aj ked nie je nikto iny vinny nez ja... Este raz vdaka.

Len prosim, clovek s nikom ROZUMIEMTI: PROSIM, STACI MI JEDEN DVA NAZORY. Bud taka dobra a prestan pisat do tejto temy.

Peter

laskonka111

zvláštne ako si niektorí neverníci dokážu obhájiť svoju neveru, že láska neexistuje, je lepšie zatĺkať ako sa priznať a atď. Ale uvedomujú si vôbec ako tým ubližujú svojim partnerom?
rozumiem ti, vo všetkom s tebou súhlasím, ja som nezažila neveru, ale keby som podviedla ja, nedokázala by som sa partnerovi pozrieť do očí a musela by som s tým von a keby ma podviedol on, tak by som to chcela vedieť

gymlak

preto mas tieto chutky, mozno, lebo si pred manzelkou mal malo vztahov apotom keby si sa trikrat denne miloval s manzelkou, kvalitne, je mozne, ze taky chtic na ine by si nemal

Taisiya

1+1=X
mas pravdu (ako som uz pisala),dnes mame ovela viac moznosti na zoznamenie zvykli sme si na slobodu a pohodlie ,ako rodina vyzera nie je dolezite ,ale aj my zeny mame ovela viac moznosti ..... tak nie je dovod si klamat ,nechapem preco sa peter_f boji manzelke povedat pravdu to ,ze bude klamat vztah z krizy nevytiahne ved potrebuje dat zo seba von to sklamanie ,lutost, hnev TO CO PREZIVA ON ,SA TYKA AJ JEJ !!!!!!!! ved ako pise, stale ju lubi , tak naco to klamstvo ,zatlkanie ma pravo vediet pravdu staci ,ked sa obaja rozhodnu ,aka forma spoluzitia im najviac vyhovuje a mozno nebudu spolu....
ak mne niekto zatlka a klame je slaboch
a to co si napisal ,ze laska neexistuje ????????? mozno pre teba mozno sa len snazis utvarat svet ,aky vyhovuje tebe to su len sebecky ludia, bez svedomia alebo mate pocit ,ze vsetko sa toci len okolo vas a co my mame pravo na slobodu alebo to je len vas muzsky svet ??? skuste byt uprimny, skusme si priznat svoje zlyhanie a mozno prave to bude nasa silna stranka