Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Milujem manzelku nadovsetko ale stale mam chut na ine...

Príspevok v téme: Milujem manzelku nadovsetko ale stale mam chut na ine...
peter_f

Ahojte,

mam 33r, s manzelkou sme zobrati 6 rokov a mame sa velmi radi, naozaj ju lubim.

Vobec na seba neziarlime a casto chodim von len s kamaratmi. Ked pijeme mam strasnu chut na ine (mlade = 18-22r) baby. Dvakrat sa mi uz stalo ze som ju podviedol :((

Som vzdelany, dobre zarabam, nie som ziadny vymetenec ale neviem si pomoct...cim viac ju lubim tym viac mam chut (sexualnu) aj na ine. Co robit, ste niekto na tom podobne ?

rozumiem ti

a k tvojmu vztahu uz dodam len tolko, ze kym ty si teraz myslis, ze je silny a ze si lepsou partnerkou, existuje protipohlad.

ja si naopak myslim, ze tym, ze je podpileny klamstvom, hocikedy sa moze zrutit ako domcek z karat. a lepsou partnerkou nie si. si len partnerkou, ktoru ovlada pocit viny. silny vztah by si mala vtedy, ak by ste sa rozhodli prekonat tento problem a nasledovne tazke obdobie spolocne, musela by si vynalozit pomaly nadludske usilie, aby ti tvoj partner zacal znova verit (ale toho si sa bala, je to tazke). takisto by musel vynalozit obrovske usilie aj on, prekonat myslienky, predstavy. to je moj nazor.

" Nic není skrytého, co by se nevyjevilo. Príde nekdy ten čas, když cokolvěk pod zemú jest, vyjde na svetlo."
- Benignus Smrtník: Kumšt dobre umríti

vedeli to uz vtedy.

rozumiem ti

btw. drzat cloveka pri sebe a dusit ho nema vyznam. obcas ho treba nechat odist, aby sa mohol vratit. silnejsi, vyrovnanejsi, mudrejsi. a to chce cas, u kazdeho individualne. ani jablko nedozreje na rozkaz, ci stanoveny casovy limit. a nedozrete nie je dobre.

rozumiem ti

nymka: a ty skus citat aj ine veci ako zenske magaziny. doktor Plzak chcel svoju teoriu o zatlkani vyvratit, prisiel totiz na to, ze v nie v kazdom pripade je najlepsie zachranovat, bohuzial, uz to nestihol. smrt bola rychlejsia. myslim, ze by sa u vela ludi ich nazor poopravil, ak sa teda riadia jeho radami. pride aj na to cas, jeho smrt je vsak este vzdy cerstva.

btw. staromodne nazory? hm.. vies co je najlahsie, a vies co sa robi najcastejsie u jedincov, ktory iny nazor ako svoj nedokazu prijat? obvinia druheho zo zatrpknutosti, ci hnevu, ci zloby. velice jednoduchy sposob, ako si dat dovod nemusiet nad protinazorom rozmyslat.:)

a prepac, ale nemyslim, ze si dobry psycholog, resp. v otazkach nevery si prilis zaujata. co sa petra tyka, dobry psycholog by moj zamer bol rychlo odhalil. ty si myslis, ze som hlupa? myslis, ze neviem, ze peter isto nepobezi za manzelkou a neprizna sa jej? kto podvadzat dokaze, ten za prve musi ratat s tym, ze ho za jeho pocinanie nebudu chvalit, za druhe, taketo vyjadrenie zvladne bez mihnutia oka. Ale ak sa mi podarilo nastvat ho dostatocne natolko, aby rozmyslal aj hlavou a nie od opaska smerom na juh, videl aj z manzelkinho, ci nezainteresovaneho pohladu a pomoze mu to v buducnosti drzat vocas v nohaviciach, tak mi to stalo za to. Tvoj tutuli-mutuli sposob ano petko, dobre si spravil petko, do toho petko, ved sme ludia petko z neho vytiahne len majland a nic nezmeni. Ludia su prilis zavisli na svojich zabehnutych sposoboch a jedine velice silny podnet ich dokaze vyburcovat k zmene.

Pre to sem totiz prisiel. Ak z vas nikto necital poriadne, on sam sa boji toho, ze v buducnosti sa to stane znova, nevie to totiz zastavit.

nymka

ano,ked ide o neveru,plati vseobecne pravidlo-zatlkat,zatlkat,zatlkat.priznanim pravdy sice ulavime svojmu svedomiu,ale ublizime tomu partnerovi.takze v pripade chvilkoveho zlyhania opakujem-zatlkat!rozumiem ti,ty mas skutocne gule,mas polopatisticke a staromodne zmyslanie muza z povojnovej ery.podla mna je sebecke tvoje chrlenie krutej pravdy za ucelom ulavit svojim vycitkam,ze to toho druheho bude boliet aj ked nemuselo nevidis.tebe je zbytocne cokolvek vysvetlovat,skus si precitat aj ine nazory podstatne skusenejsich a uspesnejsich kolegov.snad ta naucia pozerat na zivotne situacie z viacerych uhlov.

rozumiem ti

ak by chcel peter pomoc, tak ma dost rozumu na to, ze ju treba vyhladat, samo od seba sa nic nespravi. je iba v nasej moci urobit nieco s tym, s cim mame problem. fnukat nestaci, treba nieco pre to urobit. pre jeho dobro a pre dobro jeho manzelstva by tak mal spravit. volba je vsak na nom.
a taketo fora su vzdy dvojsecna zbran. ak chcel polutovat, alebo sa pochvalit, pardon, s tym nepomozem. ak s tym chce nieco urobit, cesta mu bola ukazana, kracat musi sam.
je lahke stavat sa do pozicie martyra-lutujte ma vsetci, lebo robim kraviny, neskor ich sice lutujem, ale to ma nezastavi urobit to po case znova. ovela tazsie je priznat si to (hoci aj verejne) a prejst si tym. az potom sa totiz naozaj nieco zmeni.

ani dom sa nepostavi sam od seba.

rozumiem ti

sledujem to tu nadalej, aj ked uprimne povedane, ani neviem preco. vy nechcete dialog, ani diskusiu. chcete len bezduche pritakavanie. akonahle vam niekto da na vase vylevy protinazor, slusne, okamzite skacete jak krvilacne supy. a nymka: ak vas toto ucili na tej vasej skole, ako byt bezcharakternymi egoistami, tak to radsej stokrat vychodim elektrotechnicku priemyslovku. z toho aspon nejaky uzitok bude. a vy si tu dalej lezte navzajom do zadnic.

p.s.: mozete si veci prikraslovat, prifarbovat kolko chcete. zhnite jadro pekny obal nezachrani. ja mam aspon "gule medzi nohami" pozriet sa realite do oci.

nymka

divotvorna-ja som musela zostat doma "doopatrovat"taazko choru manzelovu babicku,tak mam odrazu cas sa flakat na fore.to,co si napisala,ze sa tu peter neukaze je svata pravda.rozumiem ti(resp,nerozumiem nikomu a ani nechcem)ukonci takmer kazdu diskusiu,v ktorej sa objavi.minimalne osoba nevinne ziadajuca o radu-nie o sud,sa odmlci a ne-rozumiem ti sa pusti do boja s kazdym,kto sa dotycneho zastane(je v opozicii len pokial ide o muza)a urobi z neho blazna.priznam sa,ze mna celkom bavilo sledovat jej presvedcenie o vlastnej neomylnosti:)

divotvorna

Ale už by hádam aj stačilo dievčatá, však také zaryté feministky som zase dlho nevidela. peter_f sa tu už asi radšej ani neukáže :o)
nymka, Tvoj príspevok zo včera 18:17 - úplne s Tebou súhlasím.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Milujem manzelku nadovsetko ale stale mam chut na ine... - Fórum - ZDRAVIE.sk