Milujem manzelku nadovsetko ale stale mam chut na ine...

Príspevok v téme: Milujem manzelku nadovsetko ale stale mam chut na ine...
peter_f

Ahojte,

mam 33r, s manzelkou sme zobrati 6 rokov a mame sa velmi radi, naozaj ju lubim.

Vobec na seba neziarlime a casto chodim von len s kamaratmi. Ked pijeme mam strasnu chut na ine (mlade = 18-22r) baby. Dvakrat sa mi uz stalo ze som ju podviedol :((

Som vzdelany, dobre zarabam, nie som ziadny vymetenec ale neviem si pomoct...cim viac ju lubim tym viac mam chut (sexualnu) aj na ine. Co robit, ste niekto na tom podobne ?

bublinka123

Vieš čo ?? Nepi ! A skludni hormon.. Môžeš stratiť niekoho, na kom ti veľmi záleží a už nebude cesty spať. Uvedom sa... !

nymka

uprimne,takyto pohlad na svet ti nazavidim,takmer smutne.tym co pises neurazas len muzov,ale aj zeny..nechapem,ale ude zbytocne ti cokolvek vysvetlovat,sama seba si asi vtlacila do role silnej zeny,ktora ma cely zivot pod kontrolou a nemusi a nikd nebude robit ziadne kompromisy...takych som uz stretla..ja nie som ziadna "Zena-obet",ale jednu neveru by som odpustila..ak by som v tom vztahu bola spokojna.aj ja som podviedla!2x,nikdy som mu o tom nepovedala,olutovala to,nezopakovala.keby mu to poviem,asi sa rozideme.tym,ze som to zatajila a zozierala sa vycitkami,som nam obom dala sancu.mame vyborny vztah a bola b to byvala skoda!

rozumiem ti

nymka: praveze zivot je ciernobiely. to len my-ludia si ho potrebujeme prifarbovat, inak by sme ho nedokazali uniest.

a ak je vo vztahu nieco, co nefunguje, je na partneroch obojstranne, vyriesit ho, k obojstrannej spokojnosti. utek, ani nevera riesenim nie je.

toto je vecny problem zien - su ochotne tolerovat cokolvek, lebo maju hruzu z toho, ze by ostali same. nosia ruzove okuliare, su schopne klamat samy seba a prikraslovat fakty neuveritelnym sposobom. miesto toho, aby sa tym faktom pozreli do oci, radsej sa otocia. a potom placu, ze su z nich robene "husi". osobne si myslim, ze iba ta zena je schopna tolerovat neveru, ktora sa vyziva v tom, byt lutovana, byt obetou. pretoze ta, ktora sa neboji zobrat stastie a zivot do vlastnych ruk s takymto chlapom zametie tak, ze neni schopny slova.

p.s.: ak su v hre deti, dokazem pochopit aj rozhodnutia ostat, prijat ho spät. ale musi to byt jej rozhodnutie, volba.

nymka

on napisal,ze ju lubi,ale nie,ze je dokonala..mozno je v tom vztahu daco,co nefunguje.poznam dokonaly par,kde manzelka je krasna a mudra zena,ale neskutocne narocna a kriticka.napriek tomu,ze manzel ju miluje,obcas od nej potrebuje utiect,aby sa nadychol!asi nemas velmi rada muzov,k comu verim mas dovod,ale nemozes nazvat jeho zenu pokladom za ktory by ini zabijali!len preto,ze je je to zena a ten"hajzel"-muz,ju podvadza!zivot nie je ciernobiely.

rozumiem ti

nymka: 30. ano, sudim. a nehanbim sa za to. mal v zivote obrovske stastie, nasiel zenu, ktoru "udajne" miluje (aj ked ja osobne neverim, ze je to laska, ak je tohto schopny). niektori ludia by za to, co ma on boli schopni vrazdit, cely zivot nemaju take stastie. a on je sebec, ktory si svoje stastie nevie vazit. mam ho snad za to este chvalit, ci lutovat? za svoje ciny zodpoveda kazdy sam. pretoze si ich aj sam vybera.

nymka

rozumiem ti,mozem sa opytat kolko mas rokov?inak ja si myslim,ze ak to peter f.chce zmenit a prestat,nemal by to manzelke povedat.napr.ak by to moj muz urobil 2x a pak uz nikdy-nechcela by som otom vediet.mame stastne manzelstvo,neveru by som tazko rozchodila,tak ak b to bolo vyslovene ako peto pisal-1-2x nahodna znamost-co oci nevidia,srdce neboli.na vek sa ptam preto,ze skutocne nekompromisne sudis cloveka,kt nepoznas.

:)

prestan chodit s kamaratmi do barov, chodte si radsej zahrat bowling, na sportove podujatie, zasportovat si, ale nepi, ked dobre vies, ze prave vtedy mas chut na ine.

apropo, v zivote by som neveru neodpustila. a v zivote by som sa jej nedopustila.

sweater

podla mna by jej to mal povedat, na jej mieste by som to chcel vediet, nech sa moze rozhodnut ci chce zostat s tou otrtkavacou masinkou pipiek, inak tiez ma zaujima ako sa peter dokazes pozriet svojej milovanej manzelke do oci, mna by asi zozralo svedomie...

rozumiem ti

divotvorna: "Ešte raz opakujem nesúď, lebo raz budeš sama súdená."

s tymto, prosim, (u mna) neargumentuj. sudena si tak ci tak, den co den, hoci vedia o tom hovno, alebo si len myslia.... staci, ak mas " prajne " kolegyne. cokolvek a akokolvek urobis, vzdy sa najde "mudrlant", ktory "to vie lepsie". kazdemu za nezavdacis, takze je strata casu a energie o to usilovat.

rozumiem ti

divotvorna: milosrdna loz by to bola vtedy, ak by sa to stalo raz, a on by olutoval, a uz nepokracoval, resp. uz nikdy by sa nestalo. ak si necitala, stalo sa to viackrat. a hoci to lutuje, aka je pravdepodobnost, ze sa to stane znova (hlavne ak pise, ze si nemoze pomoct)?! stane sa to znova.. a bude sa tak diat dovtedy, kym mu na to nepride. a to bude pre nu ovela horsia rana.