Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pretrvávajúce bolesti v podbrušku u 17. ročnej od narodenia

Príspevok v téme: Pretrvávajúce bolesti v podbrušku u 17. ročnej od narodenia
gabes

Prosím Vás o pomoc pri zdrav. probléme mojej dcéry ( možno niekto mal také isté problémy). Od útleho veku má problémy s bolesťami podbruška. Pochodili sme rôzne typy vyšetrení, ale bezúspešne. Najprv sa domnievali, nakoľko váhovo neprospievala, že má celiakiu, neskôr alergiu na mlieko. Pretože výsledky boli negatívne konečný verdik bol malaabsobčný syndróm. Barala dlhé roky kreon, ale jej stav sa nezlepšil. Lekári sa domnivali, že má helicobacter piroli- brala antibiotiká a lieky, ale potom to bolo ešte horšie. Menili sme lekárov, ale výsledok sa nedostavil. Boli sme znechutení, sklamaní. Teraz má 17 rokov, ale ani výškovo neprospieva. Napriek tomu, že telesne zaostáva za ostatnými, menzes dostala už ako 13 ročná. Ale stále má bolesti! Ja som už vyčerpaná a strácam nádej. 17 ročná zrejme už nemá nádej aby vyrástla, ale memzes má ešte stále nepravideľne. Prosím vás, ak niekto mal také probléby a našiel sa správny lekár, ktorý vyliečil takúto chorobu, prosím, nech sa mi ozve! Nevadí, ani keby sme mali cestovať i do Prahy.....

gabes

Ivka 1!

Buď taká dobrá napíš mi adresu na toho primára alternatívnej medicíny a či je férový odborník a aj ľudský, lebo my sme v 90 % natrafili na lekárov, ktorí sa starajú najmä o obohacovanie vlastného vrecka a ako som už písala, nevšímajú si súvislosti!

Ivka 1

Prepac jajkafr, zle som citala. V tom pripade Ti mozem dat kontakt na primara oddelenia alternativnej mediciny a vyzivy z Kosic. Je to odbornik,ktory sa zaobera alternativnou medicinou uz dlhe roky , urcite poradi aj Tebe.

bolest1

jajkafr-ja som mavala tiez ukrutne bolesti v podbrusku,pripisovali to myomom,ktore tlacili na ine organy a nakoniec ked ma otvorili,zistili,ze mam zhrubnute steny vajecnikov,tie mi oskrabali a odvtedy som sa bolesti zbavila.Pravdaze ze mi vybrali aj myomy...Ale vraj z myomov to nebolo tie bolesti.

jajkafr

ding
sama neviem... robili mi už množstvo vyšetrení od odberov krvi, CT, irigografiu, kolonoskopiu... všetko bolo v poriadku lekári na nič neprišli... uzatvorili to s diagnózou syndróm bolestivého pravého podbruška, dali mi lieky od bolesti a na kontrolu mám ísť o pol roka. Keďže som alergička vysadila som všetko na čo mám potvrdenú aj len hraničnú alergiu a všetko o čom si myslím, že by som mohla mať alergiu... od pondelka dodržiavam aj bezlepkovú diétu... skúšam už čokoľvek lebo niekedy sú moje bolesti neznesiteľné... ako som písala nižšie dnes som bola u liečiteľa vravel, že sú tam nejaké malé zrasty, a tiež, že mi prvá časť hrubého čreva nefunguje tak ako by mala a že kvôli tomu môžem mať bolesti...

ding

jajkafr.. aké máš problémy s hrubým črevom?
ja vás nechcem strašiť, mala som bolesti síce len rok, ale už hrubé črevo nemám.
ono keď bolí niečo v podbrušku, nemusí ísť bezpodmienečne len o ženské záležitosti, veľakrát aj doktori zabúdajú na to, že to môže spôsobovať hrubé črevo.

Ivka 1

Ako som uz napisala: produkty na prirodnej baze, je mozna aj konzultacia s gynekologom,ktory tymito produktami lieci svoje pacientky. Bohuzial presne nazvy tu nemozem napisat a pisat nepresne nazvy nema vyznam.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pretrvávajúce bolesti v podbrušku u 17. ročnej od narodenia - Fórum - ZDRAVIE.sk