Kedy svadba?

lucibelka

brali sme sa po 2r spoluzitia,tiez ma neziadal on,ale akosi sme sa na tom dohodli jeden piatok pri pohary vinka:))))sme 4roky manzelia,za mesiac sa nam narodi syn a sme stastni.

gumena

Po troch rokoch kazdodenneho stretavania, nezili sme spolu pred svadbou. Navrh prisiel spontanne, spolu :) Sme svoji 3 roky, cakame prirastok.

janula23

Brali sme sa po troch rokoch,z toho 2 posledné sme už spolu žili,na svadbe sme sa dohodli navzájom a v októbri 2010 to bolo 7 rokov čo sme spolu...

betkacat

ja po 4 rokoch vzťahu na diaľku, požiadal ma budúci manžel a sme spolu 26 rokov...
súhlasím s milovnou, že by mali ludia pred svadbou spolu bývať, ja som ale tú možnosť nemala ako väčšina párov v tej dobe

milovna

po roku naseho spoluzitia ma poziadal o ruku a svadba sa konala tiez rok po zasnubach,takze po 2 rokoch:-)ale neuznavam manzelstva ktore sa beru vtedy,ked spolu neziju a zacnu zit spolu az po svadbe,a to je jedno po kolkatich rokoch,jednoducho by sa mali najskor dobre poznat az potom sa rozhodovat

zuzkas

po 5 tich rokoch spolužitia sme sa spoločne rozhodli,že sa vezmeme na mužové narodky.takže o 2 mesiace bola svadba.žiadne zásnuby neboli a nemáme ani obrúčky.chceli sme spoločné priezvisko.

smii

po 5tich rokoch chodenia. Už sme 4,5 roka zobratí a máme sa radi. O ruku žiada vždy muž ženu. Ak ju požiada a ona súhlasí, potom jej dá zásnubný prsteň a sú zasnúbení. Na termíne svadby sa potom dohodnú spoločne, spravidla zvykne byť do roka od zásnub. Všetko je ale individuálne a závisí od konkrétneho páru. Jediné, čo by sa podľa mňa malo dodržať je to, že muž požiada ženu o ruku. Asi som staromódna, ale mne sa to páčilo a inak by som to nechcela.

nathália09

vzala som si vdovca,
chodili sme spolu polroka-ale on býval skoro 500km odo mňa,takže sme to vyriešili skoro-svadbou.
Mali sme aj veľké problémy,lebo má 2 dospelé dcéry,a jedna bola dosť proti našej svadbe,aj ked sa robila že nie. Ľúbime sa veľmi,aj keď sme prežili dosť zla zo strany jeho dcéry,
pošpinila svojho otca a potom mu to povedala,čo urobila.
Bol to najhorší deň v mojom živote,lebo od vtedy som mala často na tanieri,to čo ona mne vyzradila.