Priateľ chce aby som schudla

Príspevok v téme: Priateľ chce aby som schudla
telo

ahojte. Mám 17 a s priateľom sme už vyše roka. Keď sme sa zoznámili bola som dosť chudá a jemu sa to páčilo , lebo je on na také štíhle. Predtým som ale dosť chudla, až to prešlo k vracaniu. Schudla som na 43 kilov. Ludia mi začali dohovárať, a s pomocou kamátok som sa začala zase normálne stravovať. Niekdy vtedy som ho spoznala.Dosť mi pomohol aj on, hovoril mi aká som štíhla že rozhodne chudnúť nepotrebujem.Časom som ale pribrala na (podľa väčiny normálnych) 51kil a mám pocit že priateľovi sa už nepáčim.Už mi aj párkrát naznačil že by som zas mala schudnúť. Neviem čo mám robiť, bojím sa že ak zase začnem chudnúť , už to nezastavím. Pridávam sem aj moju fotku ako vyzerám teraz. čo mám robiť?
www.sendspace.com

micik78

Si ty normalna?? ved si tucna ako marian z farmara! Dobre dost bolo srandy si strasne chuducka a tvoj priatel je pekny cvok, manipuluje stebou , prestan sa stym trapit , pretoze su este tucnejsie baby a ty si dost stihlucka...POZOR! ked zacnes opät chudnut tvoj zdravotny stav to nemusi utiahnut, uz si raz na tom dopadla...dobre si to zvas a rok je kratka doba...

marlenka 42

Magorik ,si ta nevazi taku aka si vaz si ty si sammu seba a byt Tebou urcite nepojdem proti svomu zdraviu pre nejakeho hlupacika ,sebavedomia ma asi na rozdavanie nech sa skusi pozriet sam na seba a ty si pekna baba tak si vaz samu seba a ked sa mu nepaci prosim ,,,nech hlada inde a ty urcite mas na to aby si nasla niekoho normalneho pre seba kto ta bude lubit taku aka si aj keby si mala 100kg a pre neho budes ta najj a nie kto si bude urcovat kolko mas vazit ,,,, prajem vela stastia ,,,asi si naoazaj len zaluebena ked si ochotna chudnut koly chlapovi mal by si ta vazit taku aka si ,,,po stave zamilovanosti prides na to co je spravne a aka si bola hlupucka ked si bola ochootna robit veci aj proti sebe pre jedneho chlapa (podla toho ako si o nom napisala mylsim ze o chlapa sa nejdena ale o rozmaznane decko)

nathália09

spýtaj sa ho na rovinu,čo je dôležitejšie vzhľad alebo vnútro človeka,?
Sám ukazuje,čo je pre neho dôležitejšie.

jajka001_

nemas sa preco bat. si taka aka si. si stihla, nemas nadvahu, nemas preco chudnut. a ak ma s tym problem, zistis ze to nie je ten spravny chlap. a ak ta s tym bude dalej otravovat, pripomen mu ze si mala ppp a ze ohrozuje tvoje zdravie.

telo

ďakujem za podporu aj pochvaly. Ale aj ak stále neviem čo mám robiť. Ako vrvaím chudnúť sa bojím, lebo do toho zas spadnem.Lenže chcem sa mu páčiť, bojím sa čo povie keď mu poviem že chudnúť nechcem.