vitarianstvo

hammel

áno ja viem že nie so 100 stupňovou vodou ale povec to druhým a inak kryštalická mriežka vody sa ničí už pri 50 stupňoch vody. Ak sa kryštalická mriežka zničí z čaju je prd a neprospieva zdraviu ale skôr naopak škodí. Čaj som nezačal rozoberať len som povedal názor na ADVISOR- ovu informáciu

Laco24

hammel
fakt neviem čo myslíš tým zničením kryštalickej mriežky... ak vravíš o vode tak kryštalickú mriežku má len ľad.

ináč fakt netuším prečo všetci pri spomenutí surovej stravy narážajú na čaje. vyluhuju sa tam latky ktore ani var nezničí. to je všetko. ČO MÁ čAJ SPOLOČNé S JEDLOM? čaj sa musí trávit? rozkladat? alebo aspon v tele nejako upravit aby sa dal vstrebat?

hammel

Olivový olej je výborná vec- samozrejme s mierov dávam si ho denne jednu lyžicu. Celozrné pečivo nie lebo obsahuje lepok a zakysľuje. Hoci je menej škodlivé ako biele ale je. Pre ADVISOR: áno čaje sú zdravé ale nie tie ovocné šmejdy v supermarketoch atď. Výborné sú bylinkové a vlastne nazbierané. Nejde ani tak o druh čaju ako o jeho prípravu. Pri 100 stupňoch sa zničí kryštalická mriežka a tak necháme vodu vychladnúť asi tak na 50 stupňov a pridáme tak 2 kocky ľadu, čím sa kryštalická mriežka obnoví. Takže aj keď pijete zelený čaj čo má veľa antioxidantov a pripravujete ho bežným spôsobom tak z neho nemáte nič iné len škodlivú tekutinu.

hammel

Pod pojmom normálna strava mne napadá strava zložená zo zeleniny, ovocia, rastlinných tukov a pod. ale to čo vy myslíte pod pojmom normálna strava tak by to mal byť skôr pojem bežná strava.

hammel

Olivový olej je výborná vec- samozrejme s mierov dávam si ho denne jednu lyžicu. Celozrné pečivo nie lebo obsahuje lepok a zakysľuje. Hoci je menej škodlivé ako biele ale je. Pre ADVISOR: áno čaje sú zdravé ale nie tie ovocné šmejdy v supermarketoch atď. Výborné sú bylinkové a vlastne nazbierané. Nejde ani tak o druh čaju ako o jeho prípravu. Pri 100 stupňoch sa zničí kryštalická mriežka a tak necháme vodu vychladnúť asi tak na 50 stupňov a pridáme tak 2 kocky ľadu, čím sa kryštalická mriežka obnoví. Takže aj keď pijete zelený čaj čo má veľa antioxidantov a pripravujete ho bežným spôsobom tak z neho nemáte nič iné len škodlivú tekutinu.