Mliecna dieta, kto sa prida?

lalamá

Mliečna dieťa nikdy viac! Človek najprv da dole kilá a ale čo potom jeho telo praví ked prestane diétu držať? Všetko ide na hor! Vlastná skúsenosť a este som mala aj žalúdočné problémy

alexxandra18

623
jasne ze je vela ludi, kt. chcu schudnut a zmenit styl a aj to kazdy den dosiahnuu, pracuju na sebe. Napr. ja :))

MetallicA

ja som na editu šipeky nekydala zle...ale to, že potom málo jedla to sa už vravelo aj moja mama tiež čítala skoro všetky jej knihy aj ja som si prečítala je to fakt super žena úspešná, vtipná je proste fantastická a bolo jej škoda ale tak čo sa stalo to sa stalo....
ale prečo chce niekto chudnúť 20kg za takejto diéty ktorá je veľmi prísna....nepoviem 3-4 no ale dobre nech si robí každí čo chce ked aj iní majú odpor k tomu nezabránia aby to predsa dakto spravil

lololo

Nepáči sa mi kydanie na p.Sipeky. Ona bola a vždy bude mojim vzorom,mojou inšpiráciou.Počas sviatkov som si prečítala jednym dychom jej knihu Vysoká škola chudnutia.Je SUPER !!!
Ani neviete,ako mi pomohla tá knižka vtedy,ked vyšla...a teraz som si to všetko znova čítala.Skúste to a uvidíte,že p.Sipeky bola SKVELA

llek

Len tak letmo som presla niekotre prispevky a snad len 2 poznamocky k tomu
1. Spomenula sa tu p.E.Sipeky, ktora zomrela na ca zaludka. Bolo to napisane velmi ironicky, nikto z vas si nevie predstavit, ake tazke ochorenie to je, okrem toho vacsina pacientov si toto ochorenie nijako nezavini, rovanko ako si ho nezavinila p.Sipeky, to ze cvicila a dietne sa stravovala nema s jej ochorenim pranic spolocne.
2. Zaraza ma aki vedia byt ludia tak vseobecne a aj na totmto fore protivni. Ked sem niekto napise, hlada zvycajne pomoc, radu ci podporu, rovanko ako pani 623. Namiesto toho komentare, ktore teda cloveka nepovzbudia, skor na....Aj nesuhlas sa da predsa vyjadrit tak, ze je to s pokojom a bez ironie.