Mliecna dieta, kto sa prida?

baaaara

623 toto je tvoj prispevok:

Joooj aky ste všetci mudry kto povedal ze idem schudnut 2ékg za tyzden :D v ste chory

a teraz chudnes 3kg za 4 dni.....tak kto je tu chory?? podla tvojho prispevku by si clovek pomyslel ze 2 kg za tyzden sa aj tebe zda vela ze si uvedomujes ake to je nezdrave a ty sem teraz placnes ze 3kg za 4 dni a myslis si ake je to super...

boze.....nepoucitelni ludia su fakt otrasni

lololo

no,ja som ju držala , ubudlo mi za 13dní 5 kíl. chcela som ešte jedno kolo,ale mi to lekárka neodporúčala.vraj zahlinuje organizmus

alexxandra18

623: 3 kg za 4 dni ??? no gratulujem !!!, pekne ti to ide,,, cim skor takýmto sposobom zhodiš tých svojich 20 kg, tym skor sa ti vratia aj s urokmi, tym skor pochodpis aka je mliečna dieta "super", tym skor zistit, ze sme tu mali vsetci pravdu, ak sme ti vraveli ze zdrava strava je najlepsia a diety su hlupost... no tak nech to mas cim skor za sebou.

lukyjeff

623: Sama som mliečnu diétu držala a viem čo je to zač. Neodporúčam ti ju, radšej sa zdravo stravovať takto si len doničíš organizmus.
PS: Sama som schudla skoro 30kg a to cvičením a úpravou stravy, s mliečnou by sa mi to nikdy nepodarilo

aktak111

623 ja som ju minuly rok drzala schudla som cca 5 kg a nepribrala som ich spet-je to riadna drezura ale oplatilo sa :) ak ti ja mozem poradit kedze chces tolko schudnut treba najst inu dlhodobejsiu dietu.Najviac osvedcene mam 5 x denne jest male porcie a absolutne vylucit sladke.je toho viac ale toto by som si zvolila pre tolke kg ako chces ty,alebo 90 dnovku.pretoze sa ti mozu po takom kratkom vase kilecka vratit. :(

623

Predpokladam ze nik z vas nevie s coho mliecna dieta pozostava ked tu pisete kraviny. Ale co uz vaz nazor. piste si co chcete. Pa pa

MetallicA

presne tak je to. Aj ja sa zdravo stravujem žiadne džúse, vyprážané, trochu sladké a pohyb pohyb aj teraz v zime! To len pre lenivých je mliečna diéta ak to vydržia tú chvíľu nejesť poriadne do odpadnutia a potom zase sa najesť za odmenu riadna hlúposť:D ja som takto pomaličky schudla ale zdravo a zastávam si môj spôsob a do mliečnej by som sa nešla pustiť

alexxandra18

tak "baaaara" ma UPLNU PRAVDU

623: vieš načo je dobré mlieko ? na zahlienenie celeho organizmu a taktiež prekyslenie organizmu. A ked si myslis, ze mat prekysleny organizmus je zdrave a ze tym schudneš, tak si na omyle. Celý deň piť mlieko? Prepáč, ty si teľa ??
No a dajme tomu ze touto dietou by si aj schudla, potom co???? znova budes jest cokolady, hranolky, ... a si tam kde si bola s este viac zniceným zdravím... alebo budes tu mliecnu dietu dodrziavat cely zivot ???
Co tak skusiť normálne sa zdravo stravovať - zeleninku, ovocie, strukoviny, zemiaky, ovsené vločky, orechy, celozrnné pečivo... Vyhýbať sa bielemu cukru, bielej múke a živočíšnym tukom... Týmto môžeš zdravo schudnuť, jasné nebude to za 2 týždne, ale takto stravovať sa môžeš celý život, takže celý život budeš aj štíhla. Tak premýšľaj, čo robíš, tvoje telo Ti vždy všetko vráti. Všetko zlé aj dobré.

MetallicA

poviem ti to milšie- je to drízda :Dpodobnou diétou som to dotiahla k tomu že som mala viac:D a ani zdravá strava nerobí vždy zázraky všetkým. A čo iba zelelninu a ovocie? dokedy?? to sa nedá. Je veľa spôsobov, napríklad aj pár dní si dávať pozor menej jesť, iné dni zase normálne čo ti chutí no a ten pohyb do prírody rýchla chôdza v pohode nahradí fitko. To je všetko žiadna mliečna diéta budeš hladná iba a po tých pár dňoch sa nažereš ako kôň zase