Ešte som nemal babu

Príspevok v téme: Ešte som nemal babu
Cyril000

... a tým nemyslím len sex, ale vôbec som nikdy so žiadnou nechodil, nikdy sme sa nedržali za ruky, nikdy nebol žiadny bozk... A pritom nevyzerám vôbec zle, som celkom pekný človek - to sú slová ľudí, s ktorými sa poznám a ktorí hovoria, že by som sa aj ako model dobre uchytil... Problém je však iný. Nedostatok-málo sebavedomia. Mám to už od detstva, s nikým neviem poriadne nadviazať kontakt, nemám žiadny kamošov. Mám 25 a nechcem byť na tom takto do konca života... Problém je aj červenanie sa. Myslel som si, ako 15 ročný, že to o takých 10 rokov už bude dávno preč - omyl... Je to stále tu. Viem, že je dobré sa cvičiť, ale kedy a s kým? Málo hovorím s cudzími ľuďmi, je mi nepríjemné sa dokonca pozerať priamo do očí. No nemožem sa poddať, inak by som už dávno spáchal samovraždu. Ak sa tu nájde dobrá duša s podobnými problémami a pokecáme, budem rád. Ďakujem :(

aladin

Cyril, zdá sa, že máš asi dva problémy. Prvý poznáš sám - nedostatok sebadôvery. S tým sa dá celkom úspešne niečo robiť. A druhý problém - prílišná slušnosť, povedal by som. Alebo inak. Pravdepodobne tušíš, že je rozdiel medzi láskou a sexom. A je ešte pár takých ľudí na svete, ktorí vedia alebo cítia, že sex veľa nedá, krajšie je milovanie ale na to človek potrebuje niekoho, koho má najprv rád, ku komu niečo cíti. A evidentne si takú dievčinku ešte nenašiel. Ale ako vraví Plíhal, "každá holka pro někoho má sluch absolutní". Asi si ešte nezahral ten správny nápev alebo ťa nebolo "počuť". Takže niečo sprav s tým prvým problémom a ono sa to spraví. Počuj, kedy ťa kto naposledy pochválil? Nemávaš pocit, že si niečo úspešne dokončil, dorobil? Také, čo málokto iný vie... Kedy si sa naposledy pochválil ty sám? Za niečo? Za čokoľvek? Možno, že s tým zníženým sebavedomím kráčajú ruka v ruke ďalšie prvky, ktoré ti sťažujú život, len si ich v tom svetle zníženého sebavedomia a zahľadenia do toho najmarkantnejšieho problému nevšímaš. Ak chceš, môžeme pokecať, ale môže prísť aj na dosť osobné fakty, ktoré by si nerád zverejňoval a ja tak isto. Ozvi sa.

a.oll

razor-som urcite muz,ale mam co to preskakane a viem velmi dobre,ze nie vsetky su husicky.nehladaj medzi 18r,poobzeraj sa po starsich.

RazorX

sabynka:
som nervozny a nevyspany :-).
celkova dlzka spanku v noci: maximalne 3 hodiny :)

mas tu neaku zalozenu temu sabynka?

t333

sabynka,
to ci pise spravnym opred nezisits...
zisits az z dalsej komunikacie.
vacsina to tam aj tak nebere ako zoznamku, len ako zabijanie casu a tymm zabijaju cas aj takym, ktory to ako zoznamku beru.

sabynka

RAZOR
Kto na teba tlačí a v čom?
To chceš naozaj urobiť nejakú blbosť a potom si to celý život vyčítať?

Nemala som na mylsi pokec, či partnerov.

A neverí, že ak slušne napíšeš dievčaťu, ktoré má záujem o niečo vážnejšie, že ti vôbec neodpíše....buď píšeš nesprávnym dievčatám alebo chyba bude zrejme niekde inde...treba zistiť, kde.

RazorX

t333:

ked si citam ten moj posledny prispevok, idem vlastne sam proti sebe :-)

proste uz cakat nemozem (niekto na mna tlaci - a preco? to vazne rozoberat nemienim)

proste neda sa mi pomoct

MEGA-CHAOS... och

t333

nerob blbosti. tiez som si myslel, ze to uz je uplne jedno a horsie to uz byt nemoze... a predsa len bolo. prave potom... uplne ma to psychicky ubilo - vycitky svedomia atd.a to som si za to neplatil.