Ešte som nemal babu

Príspevok v téme: Ešte som nemal babu
Cyril000

... a tým nemyslím len sex, ale vôbec som nikdy so žiadnou nechodil, nikdy sme sa nedržali za ruky, nikdy nebol žiadny bozk... A pritom nevyzerám vôbec zle, som celkom pekný človek - to sú slová ľudí, s ktorými sa poznám a ktorí hovoria, že by som sa aj ako model dobre uchytil... Problém je však iný. Nedostatok-málo sebavedomia. Mám to už od detstva, s nikým neviem poriadne nadviazať kontakt, nemám žiadny kamošov. Mám 25 a nechcem byť na tom takto do konca života... Problém je aj červenanie sa. Myslel som si, ako 15 ročný, že to o takých 10 rokov už bude dávno preč - omyl... Je to stále tu. Viem, že je dobré sa cvičiť, ale kedy a s kým? Málo hovorím s cudzími ľuďmi, je mi nepríjemné sa dokonca pozerať priamo do očí. No nemožem sa poddať, inak by som už dávno spáchal samovraždu. Ak sa tu nájde dobrá duša s podobnými problémami a pokecáme, budem rád. Ďakujem :(

RazorX

t333:

partneri.sk poznam :-)

nechcem urobit take chyby ako ini... kazdy spi s kazdym, ako zvierata.. vazne :-(((

mal som dost takychto prilezitosti.. chcel som viac.. ale uz cas vyprsal (preco si necham pre seba)

www.zafo.sk - uz vazne nad touto moznostou uvazujem

RazorX

Sabynka:

aby som bol presny - obcas ak napisem neakej babe, dockam sa aj odpovede, avsak doposial som na nete nenasiel normalnu babu, ani kamaratku.. mal som neake stretka, telefonaty.. nikdy ma ziadna neocarila.

t333

a.oll,
ok chapem...
RAZOR je frustrovany z toho kolko je tupych bab, tak ako som bol ja... celkom ho chapem zcasti.
ja som si bol ale stale vedomy toho, ze existuju aj fajn baby, len som ich bud stretaval malo alebo mi to s nimi nevychadzalo. z toho totalneho zufalstva som nemal daleko od toho aby som si fakt nejaku zaplatil. moja zasada bola, ze si za to nebudem platit. nakoniec som to spravil inym sposobom - na nete najdes sex aj zadarmo...
zhodnotil som to potom ako najvacsiu blbost, ktoru som kedy spravil.
pre RAZORa, len tolko... hlavne sa neporovnavaj s okolim. vies kolko povrchnych vztahov existuje? inak by nebola rozvodovost na urovni takmer 50%...
keby mali existovat len plnohodnotne vztahy tak ich polovica ani nie je...

RazorX

sabynka:

a aku zoznamku mam pouzit? tu na azete som uz skusal, aj veela inych stranok, a ano.. bez fotky so svojimi nazormi.. a nenapisala mi ziadna baba.. a ak napisem babe, ktora ma zaujimavy profil, neodpisuje mi..

sanca ze si z teba chcu ludia vystrelit je vysoka.

kusal som si potom dat inzerat ako zena... a mal som vela odpovedi... ale ak napisem ako chlap, ziadna zena nenapise.. TO JE FAKT!

a.oll

a.oll:
vsetko sa da napisat aj jemnejsie,,,, proste mlade baby su pekne, velmi pekne... avsak neskusene, ich nazory na zivot a tak..

nemozem si pomoct, ale podla mna si zena a robis zo seba chlapa.. proste mam z teba taky pocit, podla toho ako reagujes, pises.

sabynka

RAZOR -
Tak to skús z opačnej strany - napr. prihlás sa do zoznamky, nedávaj si foto a prezentuj sa len svojimi názormi a myšlienkami, vyberaj si podľa svojich kritérii a selektuj. Ak sa s niektorou zhodnete v názoroch....tvoj úžasný zjav bude pre ňu potom už len "čerešnička na torte" :-)

a.oll

razor:zeny sa riadia vyzorom do takej miery ako my muzi,tiez ak sa nam baba paci a je blba,vacsina z nas hodi spiatocku.moja zena tym pozriem a vidim-myslela skor rozne druhy pozy atd.mam dve dcery a dve mlade sestry,takze moc neznesiem neobjektivnu kritiku na vsetky zeny.to,ze si technicky typ problem nebude,skor sa uvolni a reci typu-tvoj prvy prispevok,vynechaj.skor si len este nestretol tu pravu.