prosym vas o pomoc

Príspevok v téme: prosym vas o pomoc
tomasko8807309236

mam problem taku tupu bolest pod lapatkama neviem coto moze byt boli ma aj krize ale som aj fajciar neviete coto moze sposobovat obcas ma aj boli hlava mam stresy a navstevujem psychyatra ale napadaju ma vseliake myslienky ze to moze byt aj rakovina pluc a k doktorovy sa bojim ist prosym ma stim niekto taku skusenost moze to byt aj od krizoch??????

neva

Myšlienky na rakovinu je potrebné zahnať čo najďalej!!!! Pichanie pod lopatkami môže spôsobiť aj prechladnutie či zlé držanie tela. Stres má v dnešnej dobe takmer každý z nás a bolesť hlavy tiež nie je nič výnimočné.
Samozrejme bolo by namieste občas zájsť k lekárovi, či už s akútnym problémom, alebo preventívne. Nikto Ti tu nevie poskytnúť žiadnu adekvátnu pomoc, môžme Ti akurát poradiť navštíviť lekára a obmedziť fajčenie.

macka26

rakovina neboli.. minimalne nie vstadiu ked o nej nevies... a tie hrubky, tak to je fakt sila... sadni nad knihy chalanko

lioness_01

ty krávo... že prosím z ypsilonom... už som videla aj mYlujem , ale prosYm som ešte teda fakt nevidela...