Ploché bradavice na tvári

Príspevok v téme: Ploché bradavice na tvári
lucia1A1

Asi pred tyzdnom sa mi dali ploche bradavice na tvar cele celo a sem tam po licach kozna lekarka mi dala lieh s obsahom salicie tak mi to cele vysusilo a teraz sa to vsetko supe, ale bojim sa ze ked sa to zahoji spravia sa znova ma niekto s tym skusenosti?? nejake rady ako sa toho nadobro zbavit? mam ich aj na ruke dlhe roky nemozem sa ich poriadne zbavit ale na tvari je to omnoho horsie :(

- mira

Bradavice sa tvoria ľuďom, ktorí jedávajú jedlá s vysokým obsahom bielkovín, prípadne priveľa jedla vôbec. Prebytky sa ukladajú vo forme bradavíc. Jedzte viac zeleniny a obilnín, bielkovín len málo vo forme strukovín, stačí 1 lyžica na 1 porciu. Bradavice sa prestanú tvoriť.

micuska 01

ahojte, ja mám bradavice na čele. som z toho zúfala ako sa ich zbaviť, kožná mi predpísala krém locacyd, teraz sa mi to nejako šúpe..a potom mám príst na dusík.rada by som sa toho zbavila navždy. Raz mi to odstranovali laserom a nezmizlo to. zdá sa mi že to mám ešte väčšie. čo s tým? mám ísť na ten dusík?dakujem

Clu.

Mne sa vyhodila bradavica presne pod okno a z toho sa mi nejako dala aj na očné viečko používam na to cibuľovu mast ale žiadne zmeny.Čítala som veľa rád ako odstraniť bradavice ale neviem ako sa ich zbaviť na očiach.Niekedy som mala jednu na prste tu som si potierala lastovicnikom ta mi pekne zmizla.