Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zvracanie - ale z coho?

Príspevok v téme: Zvracanie - ale z coho?
damme

Ahoj
Od vcera vecera mi je zle, dnes to uz naplno vypuklo...pred chvilou som 3 krat zvracial za den aj ked som nic nezjedol, len som pil vodu....na prvykrat vysla zo mna len voda...teraz uz aj "vlastna stava"...bol som u svojho lekara...nic mi nedal..len čipky, aj ked hnačku som nemal, jest mi nechutí, a trpnu mi az končatiny, teplotu nemam, tlak aj moc v poriadku...ale stale sa citim ako keby som teraz vysadol z kolotaca z retazovky - zle od zaludka a bolest hlavy. 2 dni som skoro nic nejedol, ked aj zajtra mi tak bude bludne, ja nechcem:(

soffa

chod na pohotovost,maju ju v kazdom meste.popripade ti daju infuziu,po nej by ti malo byt lepsie..urcite musis byt dehydrovany ak stale vracias,aj obycajnu vodu..infuzia ti doplni mineraly,vodu,ktoru teraz potrebujes.

damme

Vcera cely den nic..pil som cierny caj, jedol suchare, ryzu.....no teraz rano som to dal asi von
Kedy je pohotovost cez sviatky,hotovy som

damme

:( nic nepomaha, a cipok uz vobec nie, zobudil som sa dnes a znovu sa mi krutila hlava, zvracal som a bolo lepsie..lenze po polhodine sa mi to vratilo a stale mi je na velke hovno...napil som sa caju..dal som ho von...a to iste aj obycajnu vodu...lekara dnes uz nemam a zajtra je sviatok, ked lezim je mi este horsie ako ked chodim

RNG

Dnes obiehaju svet tzv 'zaludocne chripky" ako sa to ludove nazyva, jedna sa o norovirusy prenasane najma potravinami a dotykom. Vyse 1/2 vsetkych potravinovych nakaz(otrav) minuly rok v USA bola prave kvoli tymto virusom,. Dalsie su salmonela, escherichia coli a camphylobacter, ktore tiez sposobuju taketo proznaky. Na virusy pomahaju rozne antiviralne, co som tu spominal plno krat, na bakterie su ucinne silne roztoky citricidalu, collostrum a probiotika na noc.
Docasne pomoze aj pit koloidnu striebornu vodu, ktora je v zaludku aj antiviralna aj antibakterialna, zialbohu do criev sa jej malo ucinnej dostane.
Je to velmi rychly a ucinny prostriedok najma na otravu zaludka.

jajka001_

asi paradna viroza. tiez som parkrat zazila.. dva dni by mali stacit. hydratuj, pomaly zacni trochu jest. oddychuj v posteli.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zvracanie - ale z coho? - Fórum - ZDRAVIE.sk