Oddialovanie menstruacie...

Príspevok v téme: Oddialovanie menstruacie...
lollipop_33

Ahojte, potrebujem poradit.... 24.12. som mala dostat menstruaciu ale kvoli sviatkom a tomu ze ma mal prist pozriet priatel som si ju oddialila pretoze mavam silne bolesti.... niekde som vycitala ze citrony a pomarance pomahaju k oddialeniu, tak som to skusila a zabralo ... jedla som ich 4 dni- do 27.12. potom som 30.12. som mala nechraneny styk s priatelom... a menstruaciu som stale nedostala od styku preslo 5 dni....bojim sa ze som tehotna ... no na druhej strane ma uz zacali boliet prsia ako vzdy pred menstruaciou ... no ta sa zatial nedostavila .... velmi sa bojim ze som tehotna no test som si este nerobila kedze styk bol len pred 5 dnami.... poradte mi co mam urobit aby som menstruaciu dostala co najskor ... ???

lollipop_33

ano ano spravim si aj test pre istotu ... alebo pojdem ku doktorke ... no dufam ze pride :) len ja blba mam aj antikoncepcne cipky a ja som si ju zabudla dat ... no nabuduce radsej dam :)

Inner

no ano...mohla si si porusit cyklus. ale to sa da do poriadku. Pre istotu si po dalsich 5 dnoch sprav tehotensky test, ale predpokldam, ze ti menstruacia pride, kedze mas priznaky...a nabuduce ochrana ;-)))

lollipop_33

a moze to byt aj preto ze som si s pomarancmi menstruaciu oddialila tak sa mi porusil cyklus?... preto som ju este nedostala??

lollipop_33

No dnes popijam cervene vino aj v horucom kupely som bola dnes... a myslis ze pomoze aj klasicky zensky caj? tu fyzicku namahu vyskusam este pridat a dufam ze sa coskoro dostavi.. vies ako mam 17 rokov a este nieje cas na babo ...noo vyskusam a dufam ze ju dostanem co najskor :):)

Inner

vraj koprovy caj zabera...dalsie babske rady su horuci kupel, cervene vino, zvysena fyzicka namaha... tak vyskusaj, ci zaberie :-))))