Odkopol ma po 3 mesiacoch pisania

Príspevok v téme: Odkopol ma po 3 mesiacoch pisania
Oklamana

Ahoj. mam 19, pisala som s 30 rocnym chlapom na fb, cely cas som bola zadana, ako aj teraz. On tak isto. Pisali sme 3 mesiace, potom stretli, a zacalo to, zacal za mnou chodit castejsie a spoznavali sme sa. Videla som, ze on moze mat takych dievcat ako ja kopu, mal pekne auto, dost penazi atd., ale skusila som, on mi stale hovoril, ze jemu je lepsie ako so svojou ,,cajou,, neviem co to bola caja, ked skoro kazdy den stravil so mnou. Bola som hlupa a zaslepena, ai po 5 stretnutiach som mu urobila fajku, a asi na to cakal :( Boli sme spolu len pol hodinu, cestou domov nehovoril nic, bol ticho, len potom povedal, ze kedy si zasukame, vtedy som mala dost, strelila som mu a vratil mi to, ale preco cakal 3 mesiace? Preco za mnou chodil a kupoval darceky? Len pre jedinu fajku? Ved tych moze mat aj sto.. Ale preco prave ja??? Nechapem, co som urobila zle? S mojim priatelom, to uz dlhsi cas neklape, a vobec nelutujem, ked som sa stretavala s inym...

didiklia

Ja si tiez myslim ,ze su dievcata v 19 este mlade a sproste.Lenze to nie je prípad len ich ale aj chlapcov.Seberovným si nemam co povedat.Necita , ja neznasam diskoteky , milujem starsie pesnicky a potrebujem istotu.Narozdiel od rovesnicok viem hovorit aj nie a rozmyslam.Takze som výnimka

Articoka1

janek MY33
Akoze neviem ako si to predsatvuje 19 rocna zaba, ze sa chce usadit. nemyslis si, ze je este zasrana na take vazne vztahy s o 11 rokov strasimi chlapmi?? Malokedy to vyjde, lebo je tam citit ten vekovy rozdiel, ze zena aj ked si o sebe mysli, ze je uz vyspela a pripravena na vztah, tak urcite nie je. 30 rocny chlap jej este tak moze skomplikovat zivot. Rozmyslaj trochu, este aj dnesne mlade deivcata, vacsinou aj ked vyzeraju na viac, su este take hlupe a naivne, ze konec!

janekMY33

Ale to neny pravda ze to nemoze fungovat take mlade dievcata si hladaju preto takych starsi lebo sa chcu konecne usadit a to u 19 rocneho asik nehrozi

didiklia

mam tiez 19 ,tiez som si zacala s 30 rocnym a v zivote nikdy by som neurobila co ty (ok keby ma nenadrogoval),si totalne sprosta ak je toto pravda...

Tommy°Lie

Oklamana

Moja zlatá, spevák ktorý nie je všetkým po vôli kvôli jeho štýlu, ale spievajúci pravdu by ťa vystihol len dvomi slovami : ,, vy...na zlatokopka ,, !
Nie je mojím zámerom ťa tu urážať, ale je mi z teba poriadne zle. Nechce sa mi veriť že 19 ročné dievča , ktoré by už malo zdravo rozmýšľať sa dokáže takto ponížiť. Je úbohé spraviť niekomu fajku v nádejí že sa do teba zamiluje. Prosím ťa, veď on môže mať fajku každý deň a nezáväzné, pretože bohužiaľ po svete behá ešte veľa takých naivných ako ty.
Nie je mi ľúto že si sa sklamala, mohol ti streliť aj dve facky, možno by si sa konečne spamätala a neubližovala svojmu priateľovi. I keď sa zlé nemá priať, predstav si že by ti to urobil tvoj priateľ, aspoň by si zacítila ako bolí podvod...

marlenka 42

Oklamana/
hm sutny pribeh, naoazaj len asi si este mladučká, trošku naivnučka a prepac ale aj hlupucka, mylsim ze postupom casu ziskat viac skusenosti z muzmi a spoznas akí su v skutocnosti.Prepáč ale uprimne teraz co si cakala ? ze si budete tri tyzdne pisat potom sa stretnete , spravis mu oral par krat v aute, zamiluje sa do teba budete mat svatbu, dieta , velky dom a tak zit do konca zivota::::?:_asi si cisielko riadne ked mas priatela, popri tom sa stretavas s cudzimi chlapmi co si s nimi 3tyzdne pises a hned skocis ustami na jeho penis)hm to je dost rychle hmnoo musi byt tvoj priatel stastny ze Ta ma...hm toto by som asi nechclea , ani byt na mieste tvojho draheho trosku by si sa mala uvedomit v hlavicke co chces a ked podla toho ze ...vidis drahe auto , ze ma penaize si zistila asi ze si mu videla znackovu mikinu a znackove botasky na nohach a uz si usudila ze ma peniazky tak si bola z toho mimo ,,,hm to je skoda ze dievca vidi auto a uzz skoci na penis ,,,a na priatela si nemylsela ...este by som pochopila ale ponizit sa ze si na neho hned skocila co si cakala aku reakciu ? po tom ako si mu spravila oral, ze sa zamiluje do teba ??? no videl ze si skocila dost rychlo asi potom ako ti kupil drahy darcek (asi cokoladu milku)a spravila si ho ustami tak sa ta to spytal asi preto lebo videl ze ta dlho dobijat nemusi a skocis aj sama tak sa ta spytal kedy bude kompletka co si cakaala ? chcel si dobre zasulozit a potom bye bye dievca...chodit s tebou urcite nechcel len videl ze si lahka korist tak to vyuzil a ty si si chudiatko myslela ze by po tej fajke mohla byt laska , by si sa vykaslala na draheho vsak je tu niekto novy, co ma pekne auto, pa peniaze(neivem podla si to usudila )a bude to super a teraz sa na teba vykaslal tak je ti dobry aj tento tvoj s ktorym si uzz nerozumiete tak na co si snim, nechaj ho tak mozno si najdes niekoho lepsieho komu spravis oral po 3tyzdnoch pisania a mozno z toho bude laska ako hrom a s tym si rozumiet budes a on si mozno najde nejaku normalnu co nebude hladiet na peniaze na auto a nebude popri chodeni s nim fajcievat druhych , prepac ale je mi uprimne luto tvojho priatela chudak asi mylsell niekde doma na teba a Tebe sa mozno v tej chvily niekto druhy odbavoval do ust ,,,hm je mi luto ze to takto funguje ale je to tak ,,,hm a dievcatka potom sa necudjte ze chlapi sa o zenach vyjadruju ako o k---ch alebo o stet..ch co idu len po peniazoch a daju kazdemu ked taketo zeny chodia po svete ako tuto 19rocne divcatko ,,,hm ale tak uzi si je to na tebe len sa ponizujes sama sebu , ale mozno casom si to uvedomis aj sama a mozno ked budes mat tak 25sa uvedomis aka som ja bola hlupucka ked som mala 19, co som to ja robila a budes sa hambit sama za seba ale to prejde clovek sa uci na vlastnych chybach a uci sa cely zivot , v kazdom pripade toto by ta malo pounut niekam dalej a ponaucit sa z toho nie kazdemu chlapovi liezt na vtaka po 3tyzdnovom pisani potom si zeny nevazia ,,, trosku si treba drzat aj odstup , nechat sa dobijat, aj ked to nie je vzdy jednoduche....a nie takto znizovat svoju cenuuu ,,,,,,,,je to smutnee ...drz sa a prajem aby si cim skor prisla na to ako je to asi spravne

Articoka1

Je to velmi hlupy a naivny postoj ku vztahom, po prve nezda sa ti, ze pre 30 rocneho bude 19 rocna slecinka len nejaka mala lolitka, s ktorou si chcel zasukat? proste dokedy si si mu aspon nedala fajku tak si ho zaujimala a potom sa na teba vykaslal, lebo si ho prestala bavit. Uz vedel, ze ta moze mat. Preco si myslis, ze by bral vazne nejake o 11 rokov decko? A preco mas frajera ked vam to spolu neklape? Trosku porozmyslaj, lebo ked budes robit neuvazene blbosti, poseries si cely zivot moja draha... Nechapem, preco si mlade dievcata hladaju takych starych, dospelych chlapov, ste naivne ak si myslite, ze vas budu brat vazne...cest vynimkam...ale ked chcete zo seba nechat robit kurvicky, nech sa paci...

janekMY33

Asik bol moc mlady skus este viacej starsieho.Ja mam 38 nechcela by si to skusit so mnou?Je lepsie milovat a stratit nez nemilovat vobec?