Odkopol ma po 3 mesiacoch pisania

Príspevok v téme: Odkopol ma po 3 mesiacoch pisania
Oklamana

Ahoj. mam 19, pisala som s 30 rocnym chlapom na fb, cely cas som bola zadana, ako aj teraz. On tak isto. Pisali sme 3 mesiace, potom stretli, a zacalo to, zacal za mnou chodit castejsie a spoznavali sme sa. Videla som, ze on moze mat takych dievcat ako ja kopu, mal pekne auto, dost penazi atd., ale skusila som, on mi stale hovoril, ze jemu je lepsie ako so svojou ,,cajou,, neviem co to bola caja, ked skoro kazdy den stravil so mnou. Bola som hlupa a zaslepena, ai po 5 stretnutiach som mu urobila fajku, a asi na to cakal :( Boli sme spolu len pol hodinu, cestou domov nehovoril nic, bol ticho, len potom povedal, ze kedy si zasukame, vtedy som mala dost, strelila som mu a vratil mi to, ale preco cakal 3 mesiace? Preco za mnou chodil a kupoval darceky? Len pre jedinu fajku? Ved tych moze mat aj sto.. Ale preco prave ja??? Nechapem, co som urobila zle? S mojim priatelom, to uz dlhsi cas neklape, a vobec nelutujem, ked som sa stretavala s inym...

ellyy

mala som kamaratku co tiez porobila somariny a ked som jej to povedala tak sa prestala so mnou stretavat ale niekto jej tu pravdu povedat musel...

fakt sa zamysli nad sebou...bola si zadana aj on a jedine o co tam mohlo ist bol len sex, obaja ste chceli ulet, keby si sa bola rozisla s priatelom toto by sa urcite neestalo...

mozno z tvojej strany to bolo fakt take ze si chcela novy vztah, ale najprv musis ukoncit ten stary...

a vyznie to tak, podla toho co si pisala ze ma auto, peniaze a tak, ze slo cisto o tvoju vypocitavost ma peniaze, zbalim ho a ked to bude fungovat stareho sa zbavim...asi tak v skratke...

a vezmime to este z druhej strany ako by sa ti pacilo keby si bola vo vztahu, a chalan by to urobil tebe a by ta podviedol????

Sue..

tak naco zostavas s priatelom ked vam to neklape a nemas problem zacat si s inym, nechapem ...zeby vypocitavost?...
pytas sa preco prave ty,no asi si sa mu zdala lahucka korist a ked pises,ze penazi ma dost tak tie darceky boli pre neho len kvapockou v mori..nenahovaraj si nic,evidentne mu slo len o sex...

kafe

Čo si urobila zle? Si zadaná a začala si si s chlapom, ktorý je tiež zadaný. Z toho veru nič krásne ani romantické nebude.

AdamKrt

Fajcis druhemu, tak sa nediv, ze s priatelom Ti to neklape. Co tak najprv rozist sa, nez zacnes druhemu kazit zivot...

Ty mas priatela, on ma caju. Obaja podvodnici. Co si ako cakala ? Ty si chcela zahnut, on chcel zahnut. Ked mate este paralelny vztah a nechcete sa rozist, tak je samozrejme, ze sa Ta opytal na sex.

Dobre Ti tak. Este, keby to aj vedel Tvoj priatel....