Zlatá žila, neviem sa jej zbaviť..

Príspevok v téme: Zlatá žila, neviem sa jej zbaviť..
kurča

zdravíčko.. bol som so zlatou žilou xy krát u chirurga a vždy mi predpísal detralex s ktorým som sa stále napchával a vždy povedal to isté "jedz vela zeleniny, nepi a nejedz maso ani korenisté potraviny" po čase to prešlo ale zas sa to vrátilo tak som si kúpil Faktu čipky aj masť.. keď si to dávam 3 dni tak to prejde a je to v poriadku ale po týždni sa to zas vráti.. skúšal som to aj mesiac v kuse brať a bolo dobre ale vždy sa mi to vráti.. máte niekto podobný problém? ako ste sa toho zbavili? na operačku nechcem ísť..

Kom Kom

Detralex čo si bral je dobrý nezanevrel by som naň, ale daj aj olejček Fine6. Keď sa ti ukáže daj túto kombináciu a máš pokoj.

lieeenka

kupele v dubovej kore ulavuju, mne pomohlo hlavne zbavit sa kavy a cukru a nedrazdit zbytocne konecnik, gel hemostop bol tiez napomocny + lieky od lekara a nateraz mam pokoj

odpoveď na problém

dobrý deň, kúpte si sypanú dubovú kôru, prevarte s harmančekom. Nechajte schladiť-vlažné, nalejte do nádoby, kde si sadnete. Obmývajte postihnuté miesto týmto liečivým odvarom vždy pred spaním, malo by ustúpiť. všetko dobré

Buki

Ja mam 5 rokov a u doktora som nebol XD. Ale nemal som to nikdy v nejakom vaznom stadiu, raz to bolo horsie inokedy lepsie, teraz ani nevim ze to mam az na to ze serem krv XD

livka44

ja som hned od zaciatku ako som nahmatala hrcku a nasla krv na papieri kupila hemostop a pouzivala ten, k tomu bez kavy cokolady vsetko co podporuje vyprazdnovanie nech necham konecnik oddychnut a pomaly odisli same

ivaniv

vráti sa vždy ak ju poriadne nepreliečiš ja som po operácii dva mesiace a odporúčajú ešte preliečovať minimálne mesiac používam fine6.

zdradca

Je to dedicny proble povacsine, a casto sa stava kto ma zlatu zilu casom bude mat problem s krcovymi zilami.
ide o problem slabych stien zil.

samochodd

ja som sa jej zbavil ale liečil som ju hneď, veľa ľudí nevie o čo ide a čaká že to zmizne samé, potom zlatá žila prepukne a už sa jej nezbavia... odporúčam vyskúšať všetko možné na každého účinkuje niečo iné, napríklad mne najlepšie účinkoval hemostop

H2SO4-56illnesses

Ja som dnes objavil zlatú žilu a neviem, či by som sa jej chcel zbaviť:-)
Začal som však trpieť po tomto objave sociálnou fóbiou a mám vyhýbavú poruchu osobnosti.
Vôbec nechápem prečo:-)
Majte sa krásne a alles Gute in dem Jahre 2016:-D