Zlatá žila, neviem sa jej zbaviť..

Príspevok v téme: Zlatá žila, neviem sa jej zbaviť..
kurča

zdravíčko.. bol som so zlatou žilou xy krát u chirurga a vždy mi predpísal detralex s ktorým som sa stále napchával a vždy povedal to isté "jedz vela zeleniny, nepi a nejedz maso ani korenisté potraviny" po čase to prešlo ale zas sa to vrátilo tak som si kúpil Faktu čipky aj masť.. keď si to dávam 3 dni tak to prejde a je to v poriadku ale po týždni sa to zas vráti.. skúšal som to aj mesiac v kuse brať a bolo dobre ale vždy sa mi to vráti.. máte niekto podobný problém? ako ste sa toho zbavili? na operačku nechcem ísť..

arabelllla

operacia operacia, jedine riesenie, ja som bola cca pred rokom v sukromnom centre a mam svaty pokoj. ked si zratas kolko penazi investujes do detralexu (ten zrovna nie je najlacnejsi) a kadejake capiky, a maste a hlavne ten otravny pocit a bolest

blond1

vydrží ti to relatívne dlho minimálne 15 dní, možno ti bude stačiť len 1 kávová lyžička ak nemáš problém s vyprázdňovaním, tak potom ti to vydrží na 1 mesiac.

blond1

nie sú to tablety ale sypké indické psyllium - prírodná rozpustná vlaknina zo šupiek psylia - 150g stojí okolo 3 €. Stačia 2 kávové lyžičky do pohára s vlažnou vodou a ráno na lačno vypiť a potom ešte zapiť rovnakým množstvom vody. je bez chuti, ale dostať aj ochutenú. odstráni ti z čriev toxíny a zabezpečí dobré a ľahké vyprázdňovanie bez podráždenia črevnej sliznice. Skús

blond1

mäso môžeš jesť, však preto nemusíš byť vegetarián:-), len jedálniček obohatiť o zeleninu. Ráno pred raňajkami si môžeš dať vlákninu - kúpiš si ju v lekárni a nebudeš mať problém so stolicou, nedvíhaj ťažké aj pri posilovaní, aby sa nezvyšoval vnútrobrušný tlak a vnútornú trhlinku si natieraj faktu gélom v kombinácií s čipkami a nezabudni na pravidelnú vlažnú sprchu konečníka. Bude to dobré uvidíš.

kurča

ja som už mal aj vonkajší hemeroid .. mal som to také zdurené a ten detralex to vyriešil.. a teraz je to také striedavé raz to bolí raz nie.. cítim ako keby som tam mal dnu trhlinku.. ale zas nechcem stále jesť len zeleninu.. cvičím a potrebujem aj mäso nech to má nejaký zmysel.. ale ďakujem.