Ako predĺžiť milovanie? - oddialenie vyvrcholenia

Príspevok v téme: Ako predĺžiť milovanie? - oddialenie vyvrcholenia
Marek :-)

Zdravím.

Mám taký problém - moc rýchlo na mňa príde vyvrcholenie. S priateľkou si doprajeme milovanie s predohrou aj rýchlovky, no keď sa maznáme a potom zasuniem, skoro okamžite to na mňa príde. Pri rýchlovkách je to čosi neskoršie. Síce dokážem priviesť partnerku k jej vyvrcholeniu, kým je ako tak stoporený, ale obidvaja by sme chceli mať orgarzmus aj viac razy za sebou. Priateľka s tým problém nemá, ja musím aspoň 10 minút čakať. No keď znova do nej zasuniem, zasa to rýchlo na mňa dôjde. Počul som o nejakých tabletkách a o suchom orgazme, no chcel by som zistiť o tom viac. Nemá niekto s tým skúsenosti alebo podobný problém? Poprípade iný spôsob riešenia?
Díky moc za odpovede :-)

kavovarnik

to zameranie pozornosti na nieco ine vazne funguje :) alebo okrem tych gelov to som zatial nekusal skus kondomy s tymi specialnymi gelmi ako napr. durex performa, ostatnym vraj zaberaju mne absolutne ale pepino long action :) s tymi som sa nevedel spravit ani po dvoch hodinach neustaleho busenia do pritelky :-)

janekMY33

Takto to je tim ze si moc vzruseny takze pocas sexovania ona lahne na chrbat a ty na nu zapnes telku ale pusti si tam nieco co ta bavy ale nie pecko a ona nech to nevidi ale ty pocas toho pozeraj telku tim sa sustredis na insie a budes sexovat na 100% dlhsie

svako

skuste kondomy ktore su na to urcene, obsahuju nejaku latku co ti znecitlivy zalud trocha, alebo existuju na to aj nejake spreje s takym istym ucinkom
nemam s tym vlastnu skusenost, takze funkcnost ti neviem potvrdit...
kupis to urcite v kazdom sexshope :) a ak sa nehanbis, tak ti tam urcite s radostou aj poradia :)