Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Husté vlasy! Čo s nimi?

Príspevok v téme: Husté vlasy! Čo s nimi?
petrusa

Prejdem rovno k môjmu problému...Doteraz som sa davala strihať na kratko a už asi rok si nechávam rasť vlasy.Problem je že moje vlasy su veľmi HUSTE a skoro vobec KUCERAVE.No proste hroza...Ked ich vyfenujete tak dobre ze niesu meter do vysky.Ked si ich nefenujete tak vam uplne vyschnu po takych piatich hodinach.Ked sa naklonite a date sa spat vyzerate ako Saxana...Ked si ich zehlite tak minimalne 30-40 min. aby boli normalne zdoraznujem normalne nie vyzehlene.Takže prosim poradte čo mam s nimi robit ci neaky sampon na rovne vlasy alebo rychlesi rast(na to som sa rozhodla skusit zihlavovy sampon tak uvidim ci zaberie) alebo ako si mam urobit uces.Dakujem a pre baby co si myslia ze jake je super mat kucerave vlasy budte radi ze ich mate normalne!

lilianka2

ja som mala praveze riedke vlasy ako seno budte radi ze mate huste vlasy preriedite ich u kadernicky a je to ja som uzivala vitaminy donna hair a pouzivala milion pripravkov aby som mala hustejsie vlasy

ladymomo

ja mam tiez prilis huste vlasy (alebo skor objemne) a taktiez hrozne kucerave (nie mierne vlnite ako niektore zeny povedia ze su kucerave ale afro kucery, ze ked si umyjem vlasy a nic si s nimi nespravim, tak si kazdy mysli ze som ostrihana ako vyskocia :D ) a vobec ich nenosim prirodzene, lebo mam ofinu a celkovo sa mi to nepaci, myslim, ze take vlasy su pekne len ked su velmi dlhe, co zase u kuceravych je nerealne lebo bud nerastu vobec alebo strasne pomaly ze nikdy nenarastu (ja som sa raz nedala strihat 4 roky a vlasy mi narastli tak rychlo ako mi narastli do pol roka mozno po ostrihani, takze toto som hned vylucila a dlhe vlasy sa mi vobec nepacia, paci sa mi rozne kratke asymetricke ucesy na ktore mozem s mojim afrom zabudnut) a nepomaha mi skoro nic, jedina vyhoda je asi fakt, ze mi skoro vobec nepadaju :D ale zistila som, ze je dobre si vlasy davat ostrihat aspon raz za pol roka, lebo ich to tak pekne osviezi...ja si vlasy upravujem vzdy zehlickou (nemam vdaka nej znicene viac vlasy lebo kucerave su suche same o sebe a pri pravidelnom strihani neobschu cele) a zehlim si ich tak ledabolo aby neboli rovne ale ani aby som nemala afro :D a najlepsie je pouzivat na taketo vlasy nejake omastovacie sampony alebo anti-fizz sampony (velmi dobra znacka je Aussie) a hlavne ich neumyvat prilis casto ( mne sa vlasy nemastia a myslim, ze ani vacsinne bab, co maju podobny typ) caste umyvanie vysusuje...napriklad ja si ich ani necesem (ani mokre) to by bol uplny vybuch na hlave :D a co zmeirni rozbujnenost hustych vlasov, je ich nosit v drdole (aj takom polo rozpadnutom) vacsinna vravi ze takto mi to pasuje najviac a mam aspon pokoj od vlasov celkovo, ked uz nemozem mat kratke...a este jedna vec, s ktorou som bola velmi spokojna nakolko mam tych vlasov vela ze mi zavadzaju, dala som si spravit sidecut (jeden bok mam uplne vyholeny, kde nenosim ofinu) a som s tym velmi spokojna, lebo aspon na jednej strane mam od mojich vlasov klud a nemusim ich stale prihladzat :D inak celkom vhodne na nase vlasy je pouzit tuzidlo a fenovat len difuzerom (fen s nadstavcom na kucery) spravi to krajsie kucery ako ked si ich clovek vysusi normalne alebo necha uschnut len tak, ja si tuzidlo davam vzdy aspon po umytic aby kucery mali kjrajsi tvar (rovne vlasy uplne vyzehlene nenosim vobec, len od kadernicky ked sa dam strihat, lebo sama by som si ich nikdy cele vyzehlit nedokazala)
myslim si, ze kucery su najkrajsie uplne mokre, vtedy tak vyniknu, ale bezne s morkou hlavou clovek nechodi :D a mama rada ak ludia hovoria ze sa im pacia kucery a ze naco si ich zehlit, len to su vacisnnou ludia ktore maju tale vlasy z eim ich staci raz prekefofat a drzia im cely den, ale sami by sa okucery nezvladli starat a hned by ich presla chut mat take vlasy :D
ospravedlnujem sa za dlhy prispevok :D

rizonka

vacsinou vsetky zeny riesia ze chcu mat huste vlasy a co na to malokedy sa stane ze niekto riesi ze ma huste vlasy a nechce mat :D ja som chcela mat huste vlasy kupila som si donnu hair z lekarne sestra chcela mat riedsie vlasy tak si ich dala postupne zostrihat a obe sme spokojne

Anemka111

Ja mám problém takýto:
Večer keď idem spať si poriadne rozčešem vlasy, nemám ich potom poguzlené. Keď sa ráno zobudím sú poguzlené. Rozčešem a idem vonku. Keď sa vrátim okolo obeda sú zase poguzlené. Neviete mi pomôcť?? Plus moje vlasy sú husté a točia sa mi. Skúšala som rôzne šampóny ale nepomáhajú. Dopredu ĎAKUJEM za odpovede. :) :) :)

feliciaaaa

aj ja mam problem ako ty a moja sestra mi odporucila dost drahu kadernicku ale podstupila som to riziko a isla do toho.
spravila mi dokonaly uces mam ich konecne normalne a ne take nechutne huste.sice som dosla o 120€ ale fakt to stalo zato takze ti poradim len aby si isla k nejakej lepsej kadernicke a ona spravi zazraky :D

sweater

ja ako chalan mam huste vlasy, tak mi ich kadernicka prerieduje takymi special noznickami, mozno by to slo aj u teba :)

petrusa

sajka dik za radu ale vsetky kamosky co mam maju normal vlasy jedinu osobu ktoru poznam co ma take vlasy ako ja je moja stara mama len ich ma kratsie(takze dakujem ti babka)a uz som bola u 3 kadernicok a proste ani jedna si nevie rady lebo vraj nieje taky strih co by som mala menej huste vlasy :( no a proste vela ludi mi hovori ze by chceli mat take huste vlasy lebo mi rychlo rastu ale su huste no a oni proste nevedia co to je :(

sajka

aj ja som mala tento problem, ale nie je to ziadna katastofa, potrebujes dobry strih a preriedit vlasy. chod k sikovnej kadernicke, popytaj sa kamaratok a urcite si pomoze. tieto prirodne sampony mi na objeme skor pridali, neviem preco...asi odlahcuju vlasy. teraz pouzivam sampon, kondicioner a aj masku tak raz za tyzden plus balzam, kt. sa viac nezmyva a je to ok. mozno sa niekomu zda, ze vlasy zatazujem, ale moje vlasy to potrebuju :D
teraz vyzeraju super, su hladke na dotyk a dostavam na ne same komplimenty. len keby neboli tak nehorazne tazke. naposledy, ked mi ich kadernicka umyvala, a zvihla ich hore mokre, hovori, ze ma lutuje nosit to na hlave, lebo ze takto maju aspon 3 kila :D

petrusa

tak ja si davam už asi rok a pol melir a to asi kazde 3 mesiace inac iba zehlenie ale mi to straaaaasne lezie a nervy

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Husté vlasy! Čo s nimi? - Fórum - ZDRAVIE.sk