Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Snehulienka

jarka28

Aj ja som taka biela:( No co uz. S ciernymi vlasmi sa mi to paci ale ja som blondava a to nie je bohvieco. Bud rada, muzom sa take typy ako si ty pacia. Vsak? je to tak

mariela007

Obocie mam tmavohnede. Tiene takmer vobec nepouzivam (nevedela som ake mi pristanu, takmer vzdy som si s nimi pripadala zmachlena)nosim len tmavu linku na horne viecko, tiez efekt macacieho oka a velmi sa mi pacia ak krvavo cervene pery, ale na den ee, to je tak na vecer, ked sa chcem vyfesakovat :D

megy10

ahoj aj ja som taka , len niesom az taka biela, lebo povodnu farbu mam hnedu, obcie mas akej farby? ja mam macacie oci, preto si ich viac zvyraznim, make up pouzivam aku mam plet trosku cerven na lica, ocnu linku a na usta uz len jemny ruzovkasty lesk. ked si viac zvyraznis oci, tak usta uz len jemne, alebo ked zvolis tmavsie usta, tak potom jemne oci.tiene ked pouzivam bud cierne, alebo ruzove. vacsinou nosim, biele, tyrkysove, cierne oblecenie.

zuzu 128

mariella,aj ja som snehulienkovsky typ a tmavsi make up by som nevolila,kup si licenku a popras si nou licka,celo pri korienkoch vlasov alebo jemne aj spicku nosa,doda ti to farbu v tvari a vyzera to prirodzene zdravo.ja mam velmi rada aj vyrazne ruzove tiene!a z farieb bielu,fialovu,zelenu...myslim,ze sme typovo dost vyrazne,takze s "upravami"to mame jednoduche:)

lenkaa123456

ja pouzivam taky odtien ako mam aj plet - miss sporty so matte, odtien 02, a licka si trocha prifarbim a to ozivi plet a nevyzeram ako mrtvola :D

mariela007

dakujem krasne za rady. vyskusam urcite! este by som sa chcela opytat vas, co mate tiez velmi svetlu plet, aky make up pouzivate. ja si zvyknem kupovat o trosku tmavsi, aby som nebola uplne ako stena, ale nechcem posobit, ze mam na tvari masku. mate na toto nejky trik? :)

xy:)

vyrazne farby fialova, ked modra, tak tyrkysova, smaragdova, syta zelena, cervena, jemna zlta ale aj biela, siva, cierna. licenie: ocka na hnedo, fialovo, kakhi alebo na bledo, do zlatista, alebo bezova. tenka linka nad oko trebars, nemusis zrovna ciernu, ktora vyzera tvrdo, ale skus hnedu napr. bud zvyrazni oci, alebo pery, pri perach zase sytofialova, slivkova, cervena, malinova alebo bledoruzove odtiene, jemne broskynove a tak, brozer na tvar ak chces trochu farby, alebo aj jemne ruzove licka.

lenkaa123456

ja som tiez taky typ, len mam modre oci a vyrazne cervene vlasy. ako by som sa mala licit a obliekat? mam pocit ze v studenej svetlomodrej vyzeram velmi chladne.

bettyboop

Ahoj, ja som podobny typ ako ty, len ja mam tmavohnede vlasy :) Co sa tyka oblecenia, najviac mi pristanu vyrazne a zive farby ako tyrkysova, cyklamenova, snehobiela, smaragdovo zelena... Vyhybam sa farbam ako bezova, khaki a podobne zemite tony, lebo v tom vyzeram ako chora. Co sa tyka licenia, tak pre neutralny vzhlad volim hnede tiene. Ale pozor na ne, aby to boli studene odtiene hnedej, teda nie hnedocervena, hnedorysava, bronzova atd., lebo zas by som vyzerala ako chora :) Alebo tiez olivovo zelena je OK ci dymove licenie /cierne, tmavosive, hnede, obcas fialove../. Mozes vyskusat aj tekutu linku na vrchne viecko, ak ti pristane. To tiez vyzera na snehulienkach dobre, len to neprezen :) No a na vecerne licenie mi vizazistka dala take olivovozelene a zlatiste tiene. Tiez mam hnedozelene oci. Myslim, ze na pery k nasmu typu najlepsie pristane nejaka svetlunka ruzova. Moze byt aj marhulkova ci lososova, ale nie moc oranzova.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Snehulienka - Fórum - ZDRAVIE.sk