Váš vzor???

superbeau

hm britney - celkom dobrý vzor, len tak ďalej. odkáž jej, že to dotiahne daleko. noo a to je taká finta že keď máš niekoho za vzor tak sa naňho aj začneš meniť respektíve transformovať, no fakt zmenia sa ti vlasy, postava a tak. skús hannu montanu tá je aj pekná, aj pekne spieva, alebo selenu gomez to je taka mala sexica. wauuuu

soffa

ja nemam vzor,ale obdivujem ludi,ktori sa zbalia a odidu z tejto krajiny,niekde prec,za lepsim zivotom.zo dna na den.mna tu drzia priatelia,rodina..proste som na nich dost naviazana,a to ma niekedy poriadne "serie".proste obdivujem takych ludi co sa neboja a idu za svojim...

george303

moj otec je moj vzor nieje dokonaly ale je to velmi dobry clovek ... Nechapem ako moze mat niekto za vzor celebritu ktoru pozna z Tv ...

bibi123

moj otec-inteligentny, spravodlivy, uprimny, skromny, vedel sa poctivou pracou vypracovat hore a hlavne je fantasticky rodic:O)))

lost

Nemam...

respektive mam ich 100, z kazdeho rozku trosku.. co sa mi paci, to si "zoberiem" a "upravim" :)

Ono si casom clovek zvykne a nebude mat ziadny vzor :) nebude ho potrebovat a co viac... bude vzorom inemu :D :D