Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ziadne prsia...

Príspevok v téme: Ziadne prsia...
ZuZulla

Viem , že laska je o inom ... nie o tom ake ma zena prsia ja asni v podstate nemam problem najst si partnera ale vadi mi to a hanbim sa vyzliect uz som toho o tom precitala kopec aj ta modelka co ma malicke prsia a jaka je predsa slavna lenze ja mam este mensie .. ja skoro no fakt skoro ziadne a potom napr. taka kate hudson tiez skoro ziadne ale aspon nieco ... ja už neviem co si mam o sebe mysliet ... chalan ktory mi vravel ze mu to nevadii... nakoniec sa na mna aj tak vykaslal ked sme sa spolu vyspali ... jednoducho vyzera to skaredo .. chalansky ... plastiku nechcem ved potom ostavaju zevraj aj tak jazvy ...waa neviem ako sa s tym zmierit:((

Luxury

Ja som po dietati a mam vacsie prsia ako som mala predtym, ale stale male. Nosim sice podprsenku 70B, obcas aj 70A, podla tvaru, ale vzdy mam gelovu vycpavku. Troska mam komplexy...chcela by som krajsie prsia,som stihla,vraj velmi pekna,chalanom sa pacim, mozem si vyberat.Vzdy mi hovoria, ze som strasne sexy...Ale ja som neni spokojna.Chcela by som mat krajsie prsia, len troska vacsie...ale hrozne sa bojim ist na operaciu. Kamosky maju silikony, prehovaraju ma, vidim ze im to pridalo o 100% na sebavedomi, aj pre muzov su tahakom a atraktivnejsie, ale ja sa bojim a hlavne toho, ze co ak to nevyjde,alebo bude treba ist na preoperovanie po case atd... nevadilo by mi mat umele, ale skor to, ze co potom alebo co ak. Som si myslela, ze som dost pekna na to, aby som sla na operaciu, ze mi to netreba....ale aj tak na to stale myslim, aj ked ani jeden chlap sa nikdy nestazoval ani nic podobne...a proste neviem...

silvia2508

zuzulla, by ma zaujimalo, ake prsia ma tvoja matka, lebo to sa vacsinou dedi. Ak tiez nema ziadne, ako ty a predsa sa vydala a mala teba, tak asi nie kazdy muz si zaklada na velkosti, ak si tvoju mamu vzal aj bez prs. Ja som tiez ziadne nemala, pretoze som bola stale chuda, ale po porode ked som kojila, tak mi narastli, lebo som aj pribrala a teda pribrala som aj do prs. A co vidim na kamoskach co maju deti, vsetky maju velke prsia, vacsie ako som si ich pamatala zo skoly a nielen tie, co pribrali, ale aj tie, co nepribrali, takze by sa oplatilo aj pockat, nie hned na plastiku.

Koscurik

Hm, vsetko je to v hlave. Ja tiez nemam skoro ziadne prsia, ale jedine kedy mi to naozaj vadi je, ked sa obleciem a vyzeram asymetricky - hore nic a zadok celkom jednoznacny. Ale toto riesim push up podprsenkami. Moj muz mi tvrdi, ze sa mu pacim aj tak. Viem ze sa pozrie aj za babou s velkymi/vacsimi prsiami a aj mi okomentuje ze ich ma pekne a ja mu to potvrdim, vsak kto sa nerad pozrie za clovekom ktory je pekne tvarovany so spravnymi krivkami a je jedno ci je to chlap, ci baba.
Moj muz je naopak tucny a ma prsia v podstate riadne trojky (mal nejaku horm. poruchu v puberte). Netvrdim, ze som snivala o chlapovi s prsiami, ale na druhej strane je to sucast jeho ja a kedze ho milujem, tak neriesim, ze kozy ma v nasej rodine on a nie ja. Akurat si z toho robime srandu.
Mne sa plastika tiez nepozdava, kvoli jazvam a tak celkovo kvoli tej procedure. Minule som nasla nejaky novy sposob, kde ti odsaju tuk zo zadku a injekciou ti ho daju do prs. To sa mi dost pacilo. To by bol u mna uspech dva v jednom. Ale ci sa na to niekedy dam - no neviem. V principe sa mam rada tak ako som, raz sa v zrkadle obdivujem a raz sa na seba mracim - nie kazdy den svieti slnko...

adka25

ak niekto fakt nema ziadne prsia a vadi im to ,tak ano plastika je na mieste. Ale aj v tom pripade dat si spravit iba take akurat, aby sa hodili k typu postavy. Prepacte, ale ked vidim superstihle zeny s obrovskymi gulami , vyzeraju byt na smiech. Ved im niektorim spod prs trcia rebra! Ja mam moje tak akurat, pekne tvarovane a dobra podprsenka vyriesi vsetko.

adka25

ak niekto fakt nema ziadne prsia a vadi im to ,tak ano plastika je na mieste. Ale aj v tom pripade dat si spravit iba take akurat, aby sa hodili k typu postavy. Prepacte, ale ked vidim superstihle zeny s obrovskymi gulami , vyzeraju byt na smiech. Ved im niektorim spod prs trcia rebra! Ja mam moje tak akurat, pekne tvarovane a dobra podprsenka vyriesi vsetko.

kika3333

mam podobny problem a precitala som si viacere prispevky, velmi zaujimave nazory za co pekne dakujem ako aj info. Dakujem pekne

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ziadne prsia... - Fórum - ZDRAVIE.sk