Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ziadne prsia...

Príspevok v téme: Ziadne prsia...
ZuZulla

Viem , že laska je o inom ... nie o tom ake ma zena prsia ja asni v podstate nemam problem najst si partnera ale vadi mi to a hanbim sa vyzliect uz som toho o tom precitala kopec aj ta modelka co ma malicke prsia a jaka je predsa slavna lenze ja mam este mensie .. ja skoro no fakt skoro ziadne a potom napr. taka kate hudson tiez skoro ziadne ale aspon nieco ... ja už neviem co si mam o sebe mysliet ... chalan ktory mi vravel ze mu to nevadii... nakoniec sa na mna aj tak vykaslal ked sme sa spolu vyspali ... jednoducho vyzera to skaredo .. chalansky ... plastiku nechcem ved potom ostavaju zevraj aj tak jazvy ...waa neviem ako sa s tym zmierit:((

KitKaty

Robim v poistovni,prsia vam nikto nepreplati,ak sa to berie ako esteticky zakrok...korki,mierne ta poopravim,liecba alkoholizmu sa sice preplaca,ale nie vzdy a donekonecna.

Nesuhlasim tu s nazorom niektorych slecien a dam,ktore odsudzuju umele prsia.Kazdy robi tak,ako sa jemu paci.Ake megakozy???Prosim vas,ak umele prsia urobia zeny stastnymi,neurazajte ich...

Taktiez nerozumiem,ako mozte povedat,ze to ze ma zena umele prsia je vzdy vidiet.Nie,vzdy to vidiet nie je....

A ze muzom na tom nezalezi?Ukazte mi jedneho muza,ktoremu sa paci zena,ktora je plochejsia nez on...

malajzia

ZuZulla - ja som tiež prsia predtým neriešila, lebo som fakt žiadne nemala.. ale potom akosi mi to vliezlo do hlavy. Hoci mi tiež priatel tvrdil, že sa mu páčim aj bez toho.. ale jakmile sa začneš hanbiť sa vyzliecť, tak to nie je dobré. Je to vec s ktorou sa len ťažko zmieriť. A keby som teraz v decembri nebola na plastike prs, tak skončím niekde na inom oddelení :) .. a k tým jazvám - po pár dňoch od operácie neboli poriadne vidno a ja :) najväčšia spokojnosť.. nesnažím sa ťa týmto prevedčiť na operáciu, ale iba aby si vedela že nie si sama s takým trápením

korki

erika j. ty si zabilaaaaa...

ina-ingrid, nezelam si, aby si ma tu urazala. nechapem, kde si nabrala, ze to chceme, aby to poistovna preplacala. ja v to ani nedufam, len sme sa tu o tom bavili ale urcite nic take nechcem. tak nam potom vysvetli, preco alkoholikom preplaca nieco poistovna, ked sa idu liecit... dakujem...
a nikto tu nehovori, ani o tom, ako tuzi o megakozach. ale tym, ze nemam ziadne prsia, sa necitim ako zena. a chcem to riesit, a je to moj komplex, ktory si tu priznavam. ale ked je pre teba tento problem zanedbatelny, tak naco si sem prisla??? fakt to nechapem. my sa tu normalne chceme bavit, tie co nemame ziadne prsia a nepotrebujeme tu takych prispievatelov, co nam tu nadavaju...

ina-ingrid

ty kokos, vy ste vazne drbnute sliepky, tie nazory, ze by to mala preplacat poistovne... nechcete ist kvoli tomu rovno do invalidneho dochodku a lutovat sa do konca zivota ?
spamatajme sa co najskor vsetky, zena nie su chodiace prsia, megakozy vacsinou "vyzaduju" ci preferuju ti primitivnejsi muzi, kt za to fakt nestoja

kleopatra4589

kleopatra4589

Jasne, ze to nema zmysel, tak nechapem, naco mi pises.. Ja som len vyjadrila svoj nazor.. odkial som mala vediet, ze nejakemu zakomplexovanemu cloveku to bude vadit..

kleopatra4589

alic3

Preco by som nemala byt spokojna?? pretoze som v tejto teme?? A ked mas taku uzasnu ligiku, ako to, ze ti nedoslo, preco ide niekto so silikonmi do temy ziadne prsia??

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ziadne prsia... - Fórum - ZDRAVIE.sk