Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ziadne prsia...

Príspevok v téme: Ziadne prsia...
ZuZulla

Viem , že laska je o inom ... nie o tom ake ma zena prsia ja asni v podstate nemam problem najst si partnera ale vadi mi to a hanbim sa vyzliect uz som toho o tom precitala kopec aj ta modelka co ma malicke prsia a jaka je predsa slavna lenze ja mam este mensie .. ja skoro no fakt skoro ziadne a potom napr. taka kate hudson tiez skoro ziadne ale aspon nieco ... ja už neviem co si mam o sebe mysliet ... chalan ktory mi vravel ze mu to nevadii... nakoniec sa na mna aj tak vykaslal ked sme sa spolu vyspali ... jednoducho vyzera to skaredo .. chalansky ... plastiku nechcem ved potom ostavaju zevraj aj tak jazvy ...waa neviem ako sa s tym zmierit:((

lindúš

korki dakujem velmi pekne a fakt ti prajem aby si mala už ten silikon v prsiach :))) a ked sa niekomu moje malé A nebudú páčit nech sa nepozerá :D pap

kleopatra4589

Zaujimava debata :) Pre tych so ziadnymi prsiami: ja som nikdy ziadne prsia nemala.. mala som celkom pekne prsia, male, ale boli ok.. napriek tomu, som sa jedneho dna zorhodla, ze si ich dam zvacsit.. a nikdy som nemala viac sebavedomia ako odvtedy... tak myslim, ze v dnesnej dobe, ked je tolko vymezenosti by sa zeny nemali trapit kvoli niecomu, co im priroda nenadelila..

Pre vsetkych odporcov silikonov: to, ze su prsia umle nezanemna, ze musia aj vyzerat ako umele..

Pre vsetky, ktore su spokojne so svojimi malymi prsiami: Nehovorim, ze nie su zeny, ktore su maximalne s pokojne so svojimi malymi prsiam. Ale keby ste boli spokojny VY, tak nepotrebujete vyhladavat taketo temy...

korki

Trash, v teme "silikonove prsia" ti napisem. ale tu to nebudem spominat...

Lindus, super, a uvidis, telo sa ti este riadne zmeni, tak urcite nic neries momentalne, nechaj to na prirodu. prajem ti, aby si bola stastna s tym co mas a hlavne hrda na seba, aj ked budu len A...

lindúš

korki ja som nad tým aj rozmýšlala ale nakoniec mi poradili že hormony brat nemám lebo z nich priberem a bude mi z nich zle ja sa nakoniec asi s tým zmierim a dokonca som prišla na to že ich nemám ani tak malé ako som si myslela tak pááááááá :)))))

korki

palacinka, no sa mi paci tvoj nazor. som myslela, ze to len ja mam take zmyslanie, ze tie damy, co tam fakt nic nemaju, ze tie by to mohli mat aspon zcasti preplatene. ale nevadi. uz som sa odhodlala, takidem do toho. ale strach pred operaciou bude teda riadny...

palacinka123

korki, verim ti ze po tom velmi tuzis.. kto take cosi nezazil ani nevie ako to dokaze poznacit psychiku cloveka. ja by som bola za, kebyze zdravotna poistovna aspon nieco preplati v takychto pripadoch ovsem ak nejde o zvacsovanie prs len z rozmaru, predsa ked mozu mat preplatenu liecbu napr. ludia kt. sa liecia zo zavislosti ktoru si sami zavinili tak preco nie zeny ktore nemozu zato ze sa nerodili "bez prs".. ale viem, je to utopia, ale aj tak.. a mas moj velky obdiv, ze si sa odhodlala :)

korki

silviklh, dik, no ja viem, ze som nikomu nenadavala, ale dotycna "dona" si zrejme mysli opak...

no a katulik asi narazala na zakladatelku, ale toje v podstate jedno... lebo problem je to ten isty, ako moj...

palacinka, dik, jasne, ze aj ja mam strach, ale poviem ti, keby to bolo o cosi lepsie, tak o operacii absolutne neuvazujem. ja som operovana nikdy nebola. tak v podstate ani neviem, do coho idem, i ked viem, ze kazda operacia je zasah do tela a uz sa to neda odcinit a vselico sa moze stat... a drzim palce, nech vies stale pekne takto odolavat komplexikom, ja to proste neviem. uz od 18 tuzim po aspon nejakych prsiach...

silviklh

palacinka,dakujeme :-) mozn oraz najdes odvahu,aj ja so mmyslela,ze nenajdem,ale uz mam termin a nesmierne sa tesim :-) a ta bolest sa da prezit a ked uvidis to,co mas potom na hrudi....:-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ziadne prsia... - Fórum - ZDRAVIE.sk