HELP

Príspevok v téme: HELP
mirka001

Ahojte.. Mám priateľa , sme spolu už rok .. Máme problém .. No skor ja .. Strašne žiarlim keď ho vidím čo i len sa rozprávať s niejakou druhou. Sme spolu skoro každý deň , no keď náhodou spolu niesme , ako dnes , a on šiel do baru s kamarátmi (Nemá mobil takže sa s ním neviem kontaktovať) , aspon myslím že len do baru dneska je tu diskotéka a neviem či nepojde aj na ňu . Bývame od seba asi 7-8 kilometrov a nechcem aby chodil von bezomňa , pretože nemá telefón a neviem sa s ním spojit a aj tak by som to nechcela pretože proste žiarlim keď je s niekým inným . Čo mám robiť ?.. ja fakt neviem , furt sa hádame pre blbosti , hlavne koli tomu že žiarlim.. A stále sa "Oduvam " Za somariny , keď mi niečo povie alebo tak .. Vážne moc žiarlim viem že je to chyba ae neporadím si .. Prosím vás aspon o niejaké rady.. ĎAKUJEM zatial ..

soffa

si sebecka.mozno nema mobil aby si ho nekontrolovala.laska je o inom aj o pocite slobody,musis ho nechat dychat inak ta pusti k vode.naco by mu bola hysterka a ziarliva priatelka???nic v zlom ale ak ho chces tak sa spamatej,pokial nie je neskoro

happi:-)

prestan ziarlit a oduvat sa...uplne trapne zenske vlastnosti
a co ked nema mobil? ani ja by som nemala, keby mi mal kazdych 5 minut volat moj hystericky frajer