motivacia?

Príspevok v téme: motivacia?
neviemco

tak studujem VS, teraz mam skuskove, a vobec sa mi nechce do ucenie, a nie kvoli lenovsti, to kvoli ziadnej motivacii a znechuteniu. Isla som na odbor ktory ma zaujima aj som si myslela ze by ma bavil aaj v buducnosti, jednoducho som chcela studovat. Lenze rodica mi na to stale hovoria, ze nemam sancu byt v tom dobra, ako to chcem robit v buducnosti, ze ludi len znechutim a privediem na psychiatri, a co budem robit ked vystudujem. Mam nizke sebavedomie, a toto ma uz uplne porazilo. Inak ma rodicia v minulsto v podstate podporovali vo vsetkom da sa povedat. Komu by sa chcelo terat ucit? mam chut s tym skoncit a odist niekam daleko, sama, len tak.

tanierik1

Ahoj, ja som sa v den prijimaciek na VS pohadala v aute s otcom neskutocne, ze co som si to vybrala za skolu :). Ako tak sa s tym co studujem zmierili rodicia po Bc. statniciach, uz aspon chapu co studujem a respektuju preco to studujem :).takze pokial ta ten odbor naplna, tak to neries, rodicia casom pochopia a ked nie, nevadi, je to tvoj zivot...

neviemco

nadsena som tam ani nesla, predsa je to ,,skola,,(ucenie,atd) aa ja viem ze by som sa prave preto mala snazit viac a dokazat im ze na to mam, lenze to sa mi vobec nechce, ak nemaju v teba vieru ti najblizsi, tak co z toho?

hmmmmmmmmmmm

nevzdavaj to.a kazdemu sa moze stat,ze sa pusti do niecoho plny entuziazmu a po case zisti,ze ho opusta zaujem.verim,ze je to len docasne!a rodicmi sa nedaj odradit!dokezes im,ze vies byt v tom najlepsia!