Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mavam hruzne zavraty

Príspevok v téme: Mavam hruzne zavraty
uz nevladzem

uz velmi dlhy cas sa citim velmi slabo a mam hrozne zavraty ....uz som bola na vselijakych vysetreniach na ekg som mala v poriadku,ct mozgu v poriadku, vysetrenia stitnej zlazy v poriadku,neurologicke vysetrenie negativny nalez,krv mensia chudokrvnost, eeg mensie odchylky a to mi nevedeli povedat ze z coho,uz som brala aj antidepresiva ...krvny tlak mam vzdy okolo 100/60 pulz oklo 80 az 90, prosim poradte mi ja uz dalej nevladzem :-(((((((((((((((((

uz nevladzem

anikam ano beriem uz 2 mesiace magnezium a nepomaha:-(( uz som aj u psichologa bola lebo myslely ze mam depresiu,lenze ja mam depresiu skor z toho ze mi je stale zle :-((( uz neviem ako dalej :-((((

uz nevladzem

alisip a ako mu to zistili??? neviem uz co mam robit!!! a najhorsie je ze ma beru za hypochondra!!! vraj mas len 22 rokov nic ti nie je!!! :-((((( uz nemam slov na toto zdravotnictvo!!

alisP

..toto je to nase trafene zdravotnictvo...vysetria mozog,srdce,stitnu zlazu a koniec..ako keby v tele neboli aj ine organy a zlazy..

alisP

uz nevladzem!moj stryko mal podobny problem,s tym,ze jedneho dna prestal jest,ledva chodil,motal sa...zije v NZ,kde mu v nemocnici(na otras.urovni-sorry pani doktori)povedali,ze nevedia co mu je,tak smola..tak som mu vybavila spital v brne,chybal mu nejaky hormon,kt produkuju nadoblicky!!!dostal ho myslim v tabletkach a berie do dnes.vyzeral,ze umrie do 2hod,dnes je uplne fit!tak isto si myslim,ze by to mohla byt chrbtica,ak su to vylozene zavrate,mdloby,stav na zvracanie..nedaj sa odplasit!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mavam hruzne zavraty - Fórum - ZDRAVIE.sk