Chyba je vo mne

Príspevok v téme: Chyba je vo mne
Mejby666

Cawte ako mam zmenit a zacat konat za svojim lepsim zivotom vkuse len o tom basnim na ake kruzky idem chodit a nakoniec z toho len keci.Dost ma trapi moja vaha co mam 17kg nadvahu,nepacim sa nikomu o to ani nejde mala om uz vela chalanaou dalsieho netuzim ktori ma len zas vyuzije.Mam hrozne vlastnosti a verim ze by som tymto ani nikoho nezaujala.Som leniva nikam nechodim nikoho nepoznam som samotarka celkom ma bavi citanie knih.Chcela by som poriadne sportovat aktivne a schudnut.Zas nechcem do toho davat vela penazi ako fitness co mi asi patst ludi na pokeci napislo ze tam mam ist.Casto chodim na pokec a pisem si s ludmi,aj ked to vobec asi pre mna nieeje spravna volba lebo celly zivot presedim len za pc nic nenajdem len priberiem a vsetci pojdu dalej len ja zaostavam za vsetkym.Ako to zmenit?

lololo

Cvišit možeš aj doma :
Hejbejse.tv a bude to zadarmo. Pravidelne jedz každé 2al.3hod.,pi 2l tekutín denne a váha bude ok.Nájdeš stratené sebavedomie...

Mejby666

Ved jasne toto vsetko ovladam:)Proste som nemala nikoho pre koho by som to robila menila sa schhudla pre samu seba sa mi nechcelo teraz mam motivaciu kamarata a niektorich ludi z pokecu:)okuzluje ich na mne moja duchovna stranka a prijemny vyzor viem troska zakrit tie kila kabatom a steklami ale nezmestim sa do mojho stareho oblecenia preto by som chcela 10kg zhodit.Ked som si to vypocitala ist tri krat do tyzdna cvicit a dat 20e za posilku na mesiac mi problem nerobi.Mam este z brigady nasetrene chcela by som aspon rok pravidelne chodit do posilovne.Po skole si musim vyplnit volny cas chcem chodit na tanecnu tri krat do tyzdna potom vikendy turistika a daka brigadka by si zisla.Toto su moje plany ktore chcem uskutocnit a budem stastna viem,ze to nepojde hned ale do mesiacia by som to mala stihnut ked nemam ziadne vazne povinnosti len 5dni sediet v skole po 6hodin:)ake aktivity vy robite??

marlenka 42

Mejby666/
Hm to mi je luto , mala som to trosku podobne tiez som mala nadvahu, a citila som sa podobne,,,kazdy den som zacinala s novouu dietou , kazdy vecer si hovorila tak od zajtra, to zajtra som si povedala od pondelku a len som to odsuvala tiez som nemala na fitko ,,jeden den som si povedala dost!!!!!skusim to ,,,aka mozem byt pekna ked schudnem:___?:ake to bude ??ao ma bude vnimat okolie ?bolo to tazke ale zacala som a prve vysledky a prve reakcie rodicov a ookolia ma posuvali len dopredu a pomahali mi v tom aj ked som mala vela krat sto chuti povedat dost ,,, skus trosku upravit stravu tam je hlavny problem, hlavne sa nauc nehladovat)!to som sa po tolkych dietach naucila aj ja to nema vyznam , tyrat telo a potom sa napraskat tym len doplnas tukove zasoby a nicis aj samu seba , hlavne zacni s jedlom hned z rana, pohar vody , a nemusis ani nejak drasticky len naoazaj ako sa pise vsade v casopisoch 5xdenne jest a ked si hladna aj viac ranajky su zaklad a naoazaj rozdelit si velke porcie na viac malych porci, zakazdym ked som citila ze som hladna napila som sa vody , a vzdy som nieco zjdela nie klobasku..--)) treba mat zdravy jedalnicek a noramlne jest pravidelne, v malych davkach viac krat za den, ranajky jest!trsoku nie prezierat sa !olovrant nieco lahke alebo kus ovocia, obed to co je doma napriklad pecene kurca s ryzou a polievka , polievku si das, kurca si daj nie s ryzou ale so zeleninovym slaatam nemsuiss zjest celu porciu ked citis ze ti staci ze si zahnala hlad skonci nemusis vyprazdnit cely tanier odloz s i druhu polovicu na neskor o 2-3hodiny sa zas ozyva hlad ? zas mu treba dat nie opat sa prepchat len trosku uhasit hlad mezditym ovocie , voda, nejake semiacka,,,treba sa zadret ked vidis ocina alebo maminu ako dzopkaju slaninu, tlacenku, klobasku a tie mnam dobrotky ty mysli len na to nie nedam si to ani mi to nechutii a aaka budem pekna , kupim si pekne oblecenie a toto si odopriem raz zacas samozrejme aj sladke horka cokolada napr.cvicenie , pohyb do toho pozitvine mylsenie a ciel motivujj sa takto chcem vyzerat ked schudnem taku suknu si kupim budem sa pacit sama sebe aj druhym a prve hlasky z okolia ta buduu stale posuvat dalej neivem ani ako ja som takto schudla 17kg naoazajj len sa treba naucit po troske pravidelne jest naozaj v malych davkach ,odpustit si to kaloricke , trosku pohybu, cvicenia, pozitvine mylsenie , trsoku strpenia , a je to tu ,,,, vysledok sa dostavi drzim palce!!nie je to az take tazke ako sa zda aj to sebavedomie sa zvysi a nemsuiss chodit ani do fitka prechazdka, trosku zabehat si najdi si aktivity stale bud v pohybe aj ked len doma pri domacich pracach , napln si flasky s voduou s tym zacni a potroske cvicc kazdy den cca 20min nie je to az take drasticke ako sa zda si urcite pekna babaa a nepotrebujes schudnut 100kg neboj drzim palceky pride to len treba sa trosku zatattt a mat pevnu volu hlavne ked uz nebudes vladat povedz si nie musim byt silna len tie hlasky z okolia ta posunuu ked ti buduu hovorit ci si neschudla ako si to dokazaala a ako super vyzeras ,,,a hlasky chlapcov a tie pohlady nebojj drzim palceky daj vediet ako si na tom

betkacat

vidíš ako si si to pekne naplánovala a sebavedomie získaš aj tým že sa budeš mať rada a nebudeš až taká negatívna voči sebe ako píše soffa, treba sa pochváliť samu seba nahlas ked sa ti podarí aj nejaká maličkosť, napríklad ked dodržíš svoje plány a prekonáš naučenú pohodlnosť, držím palce nech ti vydrží "nakopnutie"

Mejby666

Musim dako zahodit komplexy lenze to ziskam len zdravym sebavodemim a to,ked nieco dokazem napr.schudnem 5kg!Budem pravidelne do leta chodit aspon 3krat do posilovne.Zacnem chodit na tanec.Vzdy ked sa budem nudit a nebudem mat co robit pojdem na prechadzku.Neviem uz ma take nic nenapada

soffa

je dobre ze si uvedomujes svoje chyby,ale............nebud na seba az taka prisna.pri citani tvojho clanku som si pomyslela ze si velmi negativna osoba,vsetko na sebe hodnotis zle...skus pozitivne mysliet a vyuzit svoje negativa v prospech seba.ved nikto nie je dokonaly.maj sa rada,zdvihne sa ti sebavedomie a aj zit sa ti bude lepsie

xy:)

treba najst pohyb, z kt. budes mat radost. cize treba vyskusat vselico mozne. v tvojom pripade by som plavala, tam sa da vela zhodit bez toho, aby si zatazovala klby. strecing je tiez vynikajuci a veci typu kalanetika, pilates, joga, kde sa neskace a podobne. a hlavne pravidelne jest a neprezierat sa, zrychli sa ti metabolizmus. vsetko zavisi od tvojej pevnej vole. citanie knih je fajn, v lete zober knihu, vystveraj sa kdesi do okolia, hod deku na zem a citaj. no a tie virtualne pocitacove vztahy su o nicom, treba ist von a medzi ludi.

jajka001_

zacni s prechadzkami, to je najlacnejsie, potom beh, venci psa, ak nemas, pozicaj si- mozes si pripadne tak zarobit :) plavanie v lete je tiez zadara, tury do lesa su tiez zadara, praca v zahrade je zadara, chodenie po schodoch, upratovanie, to vsetko mas pohyb zadara :)

alisP

kolko mas rokov?a co je to kopec penazi?do kazdeho sportu musis investovat!ak chces hrat tenis-prenajat kurt,raketu,kolieskove korcule,bicykel..nie je aktivita,do ktorej by si na zaciatku nemusela cosi vrazit,aj ked chces len chodit behat,musis si kupit kvalitne boty,ak si nechces znicit nohy a klby...lenze ty mi skor pripadas,ze vlastne ani nic robit nechces...tak potom neziadaj rady,ak vsetky odmietas..co cakas,ze ti ludia poradia?17kg je dost velka nadvaha a myslim,ze posilovna je naj riesenie!v malych mestach je mesacne permanentka okolo 20-30euro,ja bohuzial byvam mimo svk a platim okolo 60.ale stoji mi to za dobry pocit