Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dobra PUSH-UPka

jankaaaaaaaaa

pozri, ked zena nato prsia proste nema tak to nevyriesia ani silikony ani podprsenka. viem, to pretoze moja kamoska tiez hlada take podprsenky co jej tam spravia ciarku, lenze nenala taku v ziadnom obchode a kazda skusena predavacka v tych obchodoch specializovanych na spodnu bielizen jej to aj povedala ze ak zena prsia nato nema tak ciarku tam mat nebude a nato nepomozu ani silikony, ked tak mozno modelacia ale aj to pochybujem.
ja napr bez podprsenky nemam ciarku ale ked si dam vystuzenu tak tam ciarka je a to mam skoro v kazdej podprsenke, no kamoska nema ani v jednej a je to tvarom a postavenim tych prs a to nevyriesia anis islikony ani podprsenka

silviklh

jankaaaaa,ja prsia mam,mam 70 D,ale ja so mpo opke,este ich nemam take makke,ako maju byt, mam medzi nimi 1,5cm medzierku,videla so mbaby co mali vacsiu medzeru a v push up podpirach mali kozy na sebe

jankaaaaaaaaa

nato aby si mala prsia pri seba a medzi prsiami ciarku, nato musis mat prsia. podprsenky na take nepomahaju

sibeti

ahojte,ja nepotrebujem push upku,ja mam push up efekt aj bez podprsky,ale potrebujem taku,ktora da k sebe prsia...?

Ewka12

ja casto kupujem v obchode Daniela,su take drahsie okolo 30e ale vzdy sedia a dobre zdvihnu,alebo potom znacku Lormar,tu v PN mame aj dve predajne

bruško1

baby tak ja som super Push up podprsenky objavila v Polsku na trhoch možno si poviete že somarina, ale ti predajcovia vam poradia fakt super podprsenky a za 8 € takže ..ja nepotrebujem mať začkovú za 30 a po čase zistím že mi nesedí..

cappy_

ta od Marks Spencer...ako fakt, ja sama som vypliestala oci, ake zazraky robi :D ..inak v akej su este farby okrem telovej?....cena je sice 32 eur, cakam kedy daju akcie, dufam ze daju, lebo peknu cenu dali :/
keby existovala nejaka lacnejsia varianta..pocula som uz aj o nejakych vzduchovych podpsenkach...ale tu sa asi nedaju zohnat...

danielaaa

jamamtu od mark and spancer, two bigger size a je nenormalna v zivote som v ziadnej nemala take prsia, svoje mam take dvojky ale s touto podprsenkou stvorky :))vazne

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dobra PUSH-UPka - Fórum - ZDRAVIE.sk