dobra PUSH-UPka

adusha

Karina- presne aj ja mam take malicke prsia :D tak asi pojdem nakoniec tam.. aj kamaratka mi spominala ze si tam dobre vybrala,pretoze na mna sa velmi tazko hlada dobra podprsenka :D

Karina

Podprsenky odporucam znacky Tezenis, maju jednak skvely vyber roznych farieb a vzorov, ale najma su vhodne aj pre male (dokonca takmer nulkove:) prsia. Ja aspon teda take malicke mam, ale tieto podprsenky mi sedia skvele. A najma su cenovo dostupne :).

adusha

dakujem vam :) tie wonderbra som si pozerala a vyzeraju dost dobre len tie ceny su dost vysoke.. a v tom new yorkeri som sa nikdy nejak nezameriavala na podprsenky :D

lienkak

tie wonderbry sa dajú kúpiť aj cez internet, myslím stránka -odkaz odstránený-, tam sa dajú vydražiť za super ceny :)

koalka

zaujala ma ta podprsenka od marks and spencer, tuším sa na to skočim pozrieť čo je to za zázrak, ale to len tak zo zvedavosti :)

No a NY má dosť široký sortiment a krásne podprsenky ale musia sadnúť a nepríde mi, že by mali nejaké extra push-upky čo by stali za zmienku.

koalka

WONDERBRA je ozaj svetoznáma značka, ja som si od nich kupila jednu podprsenku bezramienkovu-samodržiacu a okrem toho že robila úžasný efekt aj super držala, žiadne posúvanie každú chvíľu a pod. Len ja som mala šťastie a natrafila som na ňu keď bola nejaka akcia, tak za 20e :)
Inak tie podprsenky sú dosť drahé, ale zato kvalitné :)

lienkak

WONDERBRA je svetová značka podprseniek, predvádza ju aj dosť známych modeliek, kukni si internet, aj ja sama mám doma pár kúskov tejto značky, ja síce nemám malé prsia,nepotrebujem až tak optický efekt, mne vyhovujú kvôli tomu, že fantasticky držia prsia, ale kamošky, ktoré si kupujú wonderbru a majú malé prsia, si veľmi chvália optický push-up.