Bolesti hlavy

Príspevok v téme: Bolesti hlavy
trapna hlava

Ahojte.. v poslednej dobe ma trápia časté bolesti hlavy!!! začalo to jedným týždňom keď som mala teplotu a neustálu bolesť hlavy.. celý týžden bola som 2x u doktorky mojej obvodnej ale ona len na mna kukala a nič mi nepovedala až na to že je to vírus treba to vyležať.... a tak som ležala a nič neprachádzalo... tak som si pomyslela čo ak mám tie cesty pozapalované tak som sa naparovala každé 2 hodiny... sprej do nosa, pastilky a prešlo to... po nejakej dobe čiže teraz mávam každý druhý deň bolesti hlavy:( neviem či to neni z antikoncepcii idem zajtra k lekárovi a bud ju vysadím alebo zmením... alebo by som potrebovala okuliare?? Neviem či súvisí tá moja trrazjšia bolesť hlavy s prechádzajúcou bolesťou ktorá ma už prešla.. poradte... ja absolutne neviem z čoho to môže byť ešte mám aj takú doktorku ktorá sa len an man kukne že čo ju otravujem a vytiahne nejaký reklamný letačik a to mi predpíše.. aj ked to je na totalne niečo inšie nejaké homeopatiká... poradte čo mám robiť

trapna hlava

lenže ja som do teraz bola spokojná so svojou lekárkou len bohužiaľ zomrela a namiesto nej prišla taká mladá ... ja by som veľmi rada zmenila svoju doktorku lenže mám 18 rokov a nijaká ma nezoberie a dospelej môžem ísť až od 19r.. tak asi budem čakať do marca no

sweater

co chces poradit, cez net sa, aj ked je to mozno neuveritelne, tazko urcuje diagnoza, jedine co ti viem poradit je, ze zmen lekara v prvom rade, neda sa s tym nic robit, lekarsky titul maju aj naozaj neschopny ludia aj ked zostavam v nemom uzase ako to dokazali vystudovat ked v tej prasine nic nemaju, je to tak strasne narocna skola ze dovi...