Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akú fotku k životopisu??

lost

no ja som len raz ze tie nove obcianske a vodicaki maju taku ciernobielu malo detailnu foto :D
tam vyzeram lepsie ako na plnofarebnej a plnodetailnej foto :DDDD

lost

"slusne" tym zas nemyslim aby mi doslova liezli do zadnej casti tela..
ale aby po prve vedeli odpovedat na moje otazky ohladom ich vlastnej firmy a sluzieb...
po druhe, je fajn ked su slusny ale zaroven proste sami sebou :) nie aby ten zamestnanec bol v strese ze "jooj, teraz musim sa usmievat a byt sluha hentomu zakaznikovi" , jednoducho priatelsky na urovni :)

zaroven zakaznik nemoze vyzadovat zazraky od "sluhov" (teda zamestnancov, prave v case ked vyuziva ich sluzby)

proste ak ma obshlua zly den, tak prizmurim oko dnes ja, a nabuduce budem mat zly den ja, prizmuri oko obsluha.. pravidlo "dostanem a dam dalej" (alebo pay it forward - ale ten film som este nevidel, ale nazov ma velmi trefny)

ale taketo idealne nieco sa stretne malekedy a malokde :D

jajka001_

mna to tiez dost odrádza, také inzeráty...neznasam fotenie, mam pocit ze na kazdej fotke vyzeram priserne, a navyse, clovek aj tak nikdy na fotke nevyzera tak ako v skutocnosti...a zas su typy ludi co na fotke vyzeraju lepsie ako v skutocnosti

lost

no to hej :)

ale pre mna je spolocnost reprezentativna jedine ked sa zamestnanci (resp vratnik, recepcny, obsluha, sbs, alebo vedenie ) chovaju slusne ku mne ako ku zakaznikovi :)

ci uz ma krivy nos alebo nie je mi uplne fuk..

no mozno ak ma dokonaly vyzor a dokonalu schpnost reprezentacie, tak vyhra skor ten jedinec ako jedinec s "krivym nosom" - ale to len v pripade, ak by som sa mal rozhodnut. V realite by vyhral lacnejsi (z tych dvoch, ak maju reprezentacnu schopnost absolutne totoznu) :)

uplne vazne by mohol mat aj 3 oci alebo dve hlavy... je to absolutne irelevantne :)
teda pokial to nie je bordel alebo nieco podobne :) tam by som tu foto aj pochopil :D

Mne skor zaraza ten "vyber jedincov" ... je to ako keby diskriminacia tych ktori su "menej pekni" ... ale tak nemam co strkat moj velky nos do biznisu firiem :) mozno spolocnost vyzaduje prave toto ( co by bolo divne :) ale budis.. )

jajka001_

lost, keby si si pozrel pracovne inzeraty, tak by si vedel ze aj foto sem tam treba. a mne sa to nezda ani cudne, pokial sa jedna o pozicie, kde sucasne aj reprezentujes spolocnost.

lost

No ja by som si z nich urobil srandu..
bud by som sa na tej foto extremne zohavil, alebo naopak by som bol super model :D
svoju foto nedavam ani na facebook, a ani by som nedal do CV :D
Alebo by som tam dal taketo nieco:
www.clemson.edu

nyky20

Jasne, že tam kde ju nebudú vyslovene žiadať tak ju tam na 100 % strkat nebudem : D Z tých som neni.

Ale zase ked si ju vyslovene pýtajú v inzeráte nedať ju tam mi potom príde aj zbytočne nan reagovať ....

Lost

Aj by si sa divil ale v terajšej dobe ked má isť o nejakú prácu bud v banke alebo prinajmenšom v komunikácii s ludmi tak som sa stretla už mnohokrát z tým že žiadajú fotku. Dokonca už aj na obyčajnu chyžnú v hotely. Bol to 5 hviez. hotel.v BA. Neskor som čítala diskusiu na profesii zrovna o fotkách ku CV a tam boli tiež rozne názori ale vyslovene neboli tipu že by to niekomu vadilo.

Tiež zastávam názor že je somarina pýtat fotku koli tomu čo si napísal, ale tak na druhej strane ja to tak trošku aj chápem ...

lost

nyky20, v skole :))
to som este teda nepocul ze aj foto :)

pripada mi to ako divna poziadavka.. dolezite je to co ma zamestnanec v hlave :)

GiovanniX

Ak sa jedna o serioznu velku firmu,tak len normalnu ako na OP.
Ak len do dakej s.r.o. ides tak ani foto neposielaj,zbytocnost...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akú fotku k životopisu?? - Fórum - ZDRAVIE.sk