Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Očné tiene

Príspevok v téme: Očné tiene
jackee

Hľadám kvalitné očné tiene za prijateľnú cenu. Zaujala ma ponuka značky e.l.f., ale nenašla som o nej žiadne konkrétne informácia. Potom sa mi pozdávali pigmenty NYX pearl, ale neviem odkiaľ ich objednať zo Slovenska, aby som neplatila dopredu. Ktoré očné tiene používate Vy?

Mala som takú minipaletku z avonu, také krémové, ale štípali ma z nich oči. Ale ináč sa mi zdali celkom dobré. Hľadám skôr nejakú sadu, sýtych (teda keď je farba fialová, nech nie je na oku bledunko orgovánová), dobre držiacich tieňov.

Tina

Teraz som čítala že v tieňoch RUBY ROSE našli ťažké kovy olovo a chróm, doteraz som používala väčšinou ruby rose, no idem ich vyhodiť a kúpiť si niečo iné.

sob rudolf

She z DMky. Krásne sýte farby, ktoré vydržia a dobre sa kombinujú. Paradoxne som s nimi oveľa spokojnejšia ako s ktorýmikoľvek drahými tieňmi.

Lucinka33

Pripájam sa k Hassy, som veľmi spokojná s paletkou od NYX. Dlhotrvajúce sýte farby, sú super. Len je problém s objednávaním na Slovensko. Naopak, najhoršie tiene, čo mám, sú z Avonu, lebo sa mi po chvíli zlejú do jednej čiarky. A chcú za nich neviem koľko eur. Jeden single tieň stál v zľave tuším 6 eur a kvalita strašná.

Piskvorka

Tie Ruby Rose ma uz pomaly kazda druha baba a ak mam hovorit za seba, nic moc. Nevydrzia nijak estra dlho a vyzeraju lacno a obycajne.
Ja mam tu paletu 88 ocnych tienov, ak to zadas do googlu, vyhodi tu to vela odkazov na e-obchody kde sa to da v pohode a kupit a podla mna to ani moc drahe nie je a oplati sa to. Lebo tie farby su fakt syte a mozes sa vyhrat s intenzitou. Odkedy sa malujem s nimi, dost bab sa ma uz pytalo ze ake tiene pouzivam, ze to vyzera velmi dobre a aj celkom dlhy cas vydrzia. A dalsia vyhoda je, ze je to paleta takze je tam z kazdeho odtiena.
A z elfu idem vyskusat tu podkladovu bazu, tiez som na tu kozmetike pozerala, moze byt fajn.

levanderka

a urcite by hygiena neschvalila vyrabanie niecoho v spinavom sklade.kde sme ...a joj kolko nekvalitnych latok je v znackovych dekorativnych kozmetikach:) ked sme uz pri tom:)

levanderka

Firma Ruby Rose je lídrom na trhu vo východnej aj v západnej Európe , v produkcii kozmetických výrobkov.
Produkty firmy sú porovnateľné so svetovými firmami nielen kvalitou ,ale aj dizajnom.Značka Ruby Rose získala zdravotný certifikát HEALTH CERTIFICATE potvdzujúci ,že kozmetika Ruby Rose je bezpečná pre ľudí ,podľa zásad Európskej Direktívy o Kozmetike 76/768/EEC. Všetky produkty sú vyrábané podľa zásad ISO 9001. A nikdy nebol ani ziaden vyrobok oznaceny ako skodlivy v slovenskej narodnej inspekcii.
ako vravim mam len jednu paletu,ale vyhovuje mi :)
ja som tiez proti lacnym smejdom,ktore su plne chemie a obsahuju zakazane latky,ktore prechadzaju do tela a mozu robit kadejake starosti, ale mne sa aj za nizku cenu zda byt ta kozmetika na dobrej urovni.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Očné tiene - Fórum - ZDRAVIE.sk