Je to normalne??

Príspevok v téme: Je to normalne??
saskia20

Zaujímal by ma Váš názor na moju situáciu ... mám 21 rokov, skončila som strednú školu a som nezamestnaná. Mám priateľa, s ktorým si hľadáme spoločné bývanie, resp. bývanie sme si už našli, len čakáme aby som si našla prácu, pretože s 1 príjmom je to ťažké ... ale teraz tu nejde o to ... mám otca, ktorý je príšerný. Nedovolí mi aby som chodila von, chce aby som stále sedela doma na riti a bola pri ňom...vystrája keď som vonku do 22:00, keď idem napríklad do obchodu tak kričí kde zase idem, nech som čím skôr doma ... idem na diskotéku a dovolí mi byť do polnoci ... nechce aby som mala priateľa, že vraj nato nemám vek ... klame na mňa ... maminu nahovára aby ma neznášala ... vyhadzuje ma z bytu, nadáva na mňa ... stále na mňa kričí, že ma živý, že nezarábam ... že len mu pretrepujem peniaze čo vôbec nie je pravda, pretože peniaze mám z brigády ... dal mi ultimátum, že ak budem bývať v jeho byte, tak musím mu platiť zato, že tam budem bývať, za stravu a hlavne ho musím počúvať na slovo ... že vraj večierku môžem mať do 20:00 ... o 20:00 mám už dávno ležať v posteli ... je to normálne??? Je to trápne, že v mojom veku sa musím pýtať vonku dokonca či môžem isť si sadnúť na limču ... Prestalo ma to baviť a sekla som s tým ... povedala som mu, že ho nebudem počúvať, chodím si von kedy chcem a prídem kedy chcem ... nepýtam sa ho či môžem isť tam a tam ... teraz mu to vadí, že si dovoľujem, že som zasraná, že si nedám nasrať na hlavu .... Chcem si nájsť prácu a odsťahovať sa ... mať pokoj ...Čo by ste robili na mojom mieste?

mnamka257

v kazdom pripade si na tebe riesi problemy. moze bytm ze ma nejaku psychologicku poruchu, ktoru by ma riesitm pretoze sa to moze zhorsit.nenechaj sa vytocit, pretoze ta to moze priviest do depresie a to urcite nechces. si dospela.cim skor sa odstahuj, ked nemas na to peniaze, vezmi si hypoteku.urcite je to lepsie ako splnat taketo absurdne ultimata... drzim palce a dobre tipy najdes aj na www.girls-life-br.blogspot.com v teme tajomstva uspechu