Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

citlive zuby

Príspevok v téme: citlive zuby
zuzu259

Viem, že podobných tém je tu asi viac, no odpoveď na svoju otázku som zatiaľ nenašla. pôjdem aj k zubárke, ale najprv chcem vedieť či by pomohla aj pasta na citlivé zuby. Jesť ako tak môžem, len pri sladkom je tá citlivosť neznesiteľná a o čistení zubov ani nehovorím, keď sa mi zubná pasta dotkne zubov tak je to hrozná bolesť resp. citlivosť. Skúšala som lokalizovať tú bolesť a bolia ma tie zuby hneď nad ďasnom. Môže ísť o odhalené zubné krčky a preto je to také citlivé? Trápi ma to, pretože si poriadne ani zuby neviem vyčistiť.... Začalo to len nedávno, pretože som mala chrípku a nemohla som si ani zuby umyť čo som nevládala, a keď som sa po 2-3 dňoch k tomu dostala,tak zrazu neuveriteľná citlivosť.

Doňa Barbára

Asi máš zubnú sklovinu,viem tiež som to mala nie je to veľmi príjemné ale musí sa s tým vyrovnať.Lebo sú aj horšie problémy zo zubami.Ale pravda,aj ten tvoj je bolestivý.

Eva531

Najcastejsimi pricinami zvysenej citlivosti byvaju bud odhalene krcky alebo skryte kazy v medzizubnych priestoroch. Ja som s citlivymi zubami zufalo bojovala 14 rokov. Pricinou boli skryte kazy v medzizubnych priestoroch, ktore sa bez röntgenoveho vysetrenia odhalit nedali, pokial neboli volnym okom viditelne. Nechce sa mi vypisovat stale to iste, tak posielam linky na niektore temy, do ktorych som prispela. www.zdravie.sk www.zdravie.sk www.zdravie.sk

asdd

skusala si uz pastu sensodyne(najlepsie rapid-to je najsilnejsie) ? je dost omielana v reklamach, ale dost to pomaha, lebo to ma znecitlivujuci efekt. Najlepsie ak si kupis aj ustnu vodu tej znacky.
Od odhalenych krckov to moze byt- sice to vacsinou az vo vyssom veku(neviem kolko mas rokov...)-ak si si pocas choroby neumyvala zuby mohlo sa Ti tam nieco zaniest a zapalit.
skuasj tu pastu a ustnu vodu, ale urcite zajdi aj za zubarom.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

citlive zuby - Fórum - ZDRAVIE.sk