Nemam kramy

Kristinnka

Ahojte, ja teraz budem mat v juny 18 rokov a este stale som nedostala krámy ... bola som aj u gynekologa povedal ze vsetko je v poriadku ... Tak neviem co si mam mysliet ...prečo ich ete stale nemám

sandrika222

Lenicek....mam taky isty problem ako ty ale ja este len budem mat teraz 15 a kramy este stale nemam bose...chapes.. spoluziacky uz maju asi a ja nic...ludia pomozete mi?

zuzana175

v telke davali,ze ak dievca nedostane menzes do 16 roku zivota, malo by ist na prehliadku....a este hovorili, ze vacsinou to prichadza,,ked ma dievca nad 45 kg...tak si dajte klobasky holky,ktore ste chudulinke:)

silvinka222

ja mam 19, o chvilu 20 a bez antikoncepcie tiez menzes vobec nemam...

a ani po troch rokoch mi antikoncepcia menzes neupravila...

pritom hormony aj vsetky vysetrenia som mala v poriadku...

takze v 14tich sa nicoho neboj, horsie to bude vo vyssom veku.

ja mam teraz strach ze nebudem moct mat deti :(

Cici333

pockaj este budes lutovat,ze si ich chcela..kym ich nemas bud rada...nic sa nedeje...moja kamoska ma 18 a nema,ale to je v pohode..bola u lekara a on jej povedal nech vycka...ze nic sa nedeje...

amandaa

to nie je nič nezvyčajné že v 14 to ešte nemáš. počakj do 16 a ked to potom nedostaneš treba to riešiť

makra

ja som dostala menzes az 5 mesiacov po 16, bola som aj u gyn. vysteril ma, vsetko bolo O.K...........teraz som rada, ze so to nedostala skor, je to otrava