dieta 30g tuku na den

0vecka

ono je zae otazne ak ma slecna nadvahu napr 50 kg tak tych 30g tuku kratkodobo by mohlo mat viac pozitivny ako negativny ucinok....

lukyjeff

tucibomba: Ja som tak schudla skoro 30 kíl. Opäť ti vravím nie je tuk jak tuk! Diéty sú na dve veci: jojo efekt a ďalšie diéty. Ako vraví Mate zdravá strava v PRIMERANOM množstve (žiadne také že troštičku na mini tanierik) a pohyb. Tak schudneš a váhu si aj udržíš

mate59

žlčník nemáš, ale žlč sa ti stále vylučuje,skoro 1 liter denne.Na diéty sa vykašli,jedz zdravo,pestro,športovou aktivitou dáš váhu dole,každý týždeň kilo.Po diéte sa dostaví jojo efekt a skončíš horšie ako pred ňou.

lukyjeff

tucibomba: nie je tuk ako tuk moja. Je rozdiel tuk v prerastanej slanine a tuk v orechoch, olivovom oleji. Mala by si príjmať dostatočné množstvo tuku - zdravého tuku (orechy, semená, avokádo, morské ryby, kvalitné panenské oleje) a trochu živočíšnych tukov zo syrov a iných mliečnych výrobkov, mäsa. Ver mi že dobrého tuku sa báť nemusíš on akosi ,,vytopí" ten zlý tuk. A aj keď nemáš žlčník, tuk tvoje telo potrebuje. Ak budeš príjmať málo tuku budeš mať nepeknú pokožku, riedke vlasy, nie moc pevné pazúry :D. Ja odkedy som začala papať 50 - 65 cca gramov tuku na deň (z toho väčšina zdravý tuk) mám hustšie vlasy a nemám už problémy s rankami po pokožke

tucibomba:-(

ale ja som videla vysledky tej diety,ludia dokazali schudnut aj 50kg aj viac...a vraj ostali zdravi
ps: ja uz zlcnik nemam pred 5rokmi mi ho vybrali

lukyjeff

Dospelá žena potrebuje MINIMÁLNE 45g tuku na deň. Ak je tuku málo telo stopne niektoré procesy. Môžeš mať problémy s menzesom, na takéto veci fakt bacha. Píšem ti to len s tým najlepším úmyslom

mate59

to nie je dobrá diéta,ako všetky ostatné.
Veď len pre správne vyprázdnenie žlčníka ráno by si mala prijať asi 20 g tuku,aby sa ti nevytvárali žlčové kamene.Tuky pre správne fungovanie organizmu potrebujeme,hlavne nenasýtené,sú v orechoch, olivpvý olej...to si nájdeš.
Radšej si zmeň stravovacie návyky a pomaly schudneš,asi tak ako si to pribrala.