Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vie mi niekto poradiť aky mam typ pleti?pomoc!

Príspevok v téme: Vie mi niekto poradiť aky mam typ pleti?pomoc!
kokik00303

Problematická, zmiešana alebo citlivá??

Na čele mám vyrážky čelo mám mastné a dá sa povedať že na niektorých miestach aj suché..nos mám mastný.. brada je tiež taká zmiešana, mám na nej vyážky a mám na nej aj suché miesta.. líca su v norme akurát sa občas objavia nejaké začervenané miesta a nejaká vyrážka, ale to naozaj len zriedkavo

Dakujem

casanta

Tak tu ti fakt nic ine neostava len skusat.Radila by som ti skusaj od toho najlacnejsieho, casto cena neurcuje kvalitu. Ja pouzivam obycajnu baleu celu radu a som spokojna, a aj cena je viac nez priazniva a ak ti nahodou nesadne, nebude ti luto penazi. Alebo skus alverde, prirodnu kozmetiku tiez vo vybornyh cenach, Niektore baby pisali ze pouzivaju iba kokosovy ci mandlovy olej a to aj na mastnu pokozku.Ja pouzivam obycajny detsky olej a som spokojna. Je dobry nielen na telo aj aj na odlicenie oci, na tvar, davam si ho na noc, ked mi nevadi ze sa budem lesknut a rano vobec nie som po nom mastna,ale naopak mam hladku pokozku.

Polania

ja mam taku istu plet ako ty +niekedy, najme po naneseny meku-upu sa my na trary tvoria taaake supinky a ked je vonku zima a fuka vietor tak som celaruzova. tiez newiem aku mam plet ale planujem sa objednat kozmeticke a ta mi hadam poradi :D :D

kokik00303

ďakujem kočky, je to dosť namahavé popravde zistiť akú máte v skutočnosti pleť..ja ju mám mastnú , suchú ... všeliaku :D

...a teraz problem je, že vyber si aký prípravok budeš používať.. resp. na akú pleť :-D

casanta

Skor by som tipovala na zmiesanu.Pri nej je mastna t zona, teda celo, nos a brada su mastne a lica su tkz. suchsie.Lica ti treba hydratovat, celo, bradu a nos zmatnit. Musis skusat kozmetiku aby si videla co ti robi dobre. Najskor skus kozmetiku na zmiesanu plet a uvidis. Ak ti to nepomoze skus nieco na mastnu, ale nezabudaj ze aj ked je plet mastna a pripravky na mastnu plet obsahuju alkohol, moze sa stat, ze ti to plet dost vysusi. Nezabudni na hydrataciu, nielen kremami ale hlavne treba dostatok tekutin. Vela zdaru, snad som trosku pomohla.

manda276

podla mna mas zmiesanu, ale niesom si ista..a mozno aj problematicku....napriklad ja tiez presne neviem aku mam...nemam ju mastnu ale mam vyrazky...tak neviem, podla mna moze mat vela ludi taku neurcitu plet.

heninka

máš mastnú pleť a ked mas aj výražky tak problematicku..ja som bola teraz u kožnej a som si myslela že mam normalnu alebo zmiešanu pleť aj ked sa mastnim trocha lebo po umyti som citila strašne napnutie pleti ze som si musela dať hydratačny krem a mi povedala ze to nemam davať lebo ja mam mastnu a tie vyražky čo sa nam robi to je od toho mazu, že potrebujeme si vysúšať pokožku a musíme vydržať aj ked sa začneme šúpať, lebo to patri k tomu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vie mi niekto poradiť aky mam typ pleti?pomoc! - Fórum - ZDRAVIE.sk