Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

urazená...naštvaná...znechutená...;(

Príspevok v téme: urazená...naštvaná...znechutená...;(
AlbA

AhoJTe
mám iba 15 rokov a bol tu určity chalan ktoreho som velmi lubila...
no boli sme na prechádzke po niekolky krat a ked sme sa bozkali mi powedal nieco taketo:zasmial sa a ze he si o dost vyssia nez tie ostatné prvá pálka ja 170cm on 176cm
pri dalsej stretavke mi powedal ze uz mas 15 takze uz mozes ja ho nechapem robil to vsetko koli sexu ??
pretoze dva tyzdne po tom bol vo vztahu s inou babou ako mu to mam vratit?..ja viem ze je to detinske ale naozaj ma to ranilo :(
ps..aj ked bol taky ko*ot

lost

Najlepsie mu to vratis tak, ze nan eho rychlo zabudnes.

neboj, vrati mu to nejaka ina, ktoru podvedie v serioznom vztahu.

skor sa podakuj sama sebe, ze si sa s nim rozisla skor ako by ta mohol vyuzit. len tak dalej a zachovaj si chladnu hlavu v situaciach a nesnaz sa pomstit (nestoji to za to z dovodu, ze taky chalan ma tak nizke IQ, tak BRUTALNE nizke, ze ani NEPOCHOPI pomstu, je to ako ked hadzes hrach o stenu, stena nerozumie o co ti ide, lebo je taka hlupa, ten chalan je rovnaky pripad :D )

mas teraz v rukach zlu skusenost. avsak tato skusenost sa t moze hodit v buducnosti (prekuknut buranov). tak good luck :)

elsa5.5

vôbec nič mu nevracaj albinka,ako sama hovoríš máš len 15,s odstupom času uvidíš všetko v inom svetle,stretneš niekoho iného,len pozor aby si nestretla niečo podobné.

leninka

Nepomsti sa mu. Jemu to bude pravdepodobne jedno a ublížiš akurát tak sebe, a akurát tak seba ponížiš... Keď ho stretneš tak si ho nevšímaj a nenechaj na sebe poznať, že ťa nahneval a urazil... Keď ti povedal, to čo povedal, tak ťa nie je hodný, a nech radšej iné uráža... A to, že si sa ešte nemilovala, tak neľutuj, nemáš to prečo ľutovať... Neskôr budeš rada, že si sa nedala len tak nejakému chalanovi...

ivana45

albinka, nic mu nevracaj. Jednoducho sa na neho vykasli. Najviac sa mu pomstis a sebe prospejes tym, ze sa s nim nebudes zaoberat.
PS. Pozoruhodne, co vsetko sa da nazvat "vztah" ...

Tyshka

sweater:suhlasim stebou:)
tiez som raz nato oplatila!no ucila som sa ztoho a teraz mam krasny vztah akurat zajtra rok spolu neni to dlho ale som najstastnejsi clovek nasvete ze nekdo ma miluje koho milujem ja odtoho krajsie neni:)

sweater

Ako pises mas IBA 15 rokov, tak to nerob ked nemas s kym a preco, budes to len lutovat... pockaj si na niekoho s kym sa budete vzajomne lubit a bude to z lasky, mozno mam oldschoolove nazory, ale pride mi to takto ´´spravne´´

AlbA

su horsi a horsi :(
podaktore moje kamosky a spoluziacky to uz maju za sebou ale ja nejsom pripravená a navyse mam dlhsi pysk na slabine a neviem ci to je normalne hanbim sa

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

urazená...naštvaná...znechutená...;( - Fórum - ZDRAVIE.sk