Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podprsenka - väčšie prsia!?

susana2

v tomto ti môžem poradiť lebo v tomto obchode kde nakupujem majú všetky veľkosti až do nejakých 110 a ja to považujem za jeden z najlepších výberov čo môžeš nájsť fashion-intimate.cz

clips127

Ahojte, dnes mi prišla podprsenka veľkosť 65F, táto z tejto stránky, viď link -odkaz odstránený- 8podprsenka-nessa-sabrina.html
Rozmery 65 cm obvod pod prsiami (63-67 cm) F - 87-89 cm obvod prs..
Ale je mi žiaľ malá, nemáte niekto záujem??? moja cena 11 + poštovné, teraz mi je doma na nič :/ Je nová iba odskúšaná. Ak by ste mali záujem, moj e-mail clisp127@gmail.com. Kontaktuje ma

Simposka

Skus nový internetový obchod www.suzan.sk , sú tam veľkosti od košíku D až po J a obvodov 60-100
V prípade záujmu možeš napísať na mail suzan@suzan.sk

prsnatka

cica3333, aj ja mam velke kosicky-85F-G a najlepsie podprsenky, co poznam, su z MARKS and SPENCER...A dokonca nie su drahe, 10-25eur!!

cica3333

tak idem kuk tie linky -dakujem za ne a som zvedava aka velkost vyjde,,lebo ked ja mam 80F a chcem aby mi sedeli košičky nesedi mi obvod a teraz kedže kojim je to uplne na nevydržanie,,,zavidim tym ženam čo maju male prsia važne

ema123

Ja si nakupujem tu v sekcii XXL-big. Treba sa hlavne dobre zmerať a nebáť sa objednať košíky, ktoré vyjdú podľa tabuľky. V obchodoch zvyčajne nebývajú väčšie ako C, max. D, potom sa to nahradzuje väčším obvodom hrudníka a katastrofa je na svete.
www.daniela-pradlo.sk

Pozri si videá na YouTube, kde Helena Konarovská radí, ako si vyberať spodné prádlo:
www.youtube.com

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Podprsenka - väčšie prsia!? - Fórum - ZDRAVIE.sk