Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mastna a sucha plet zaroven

Príspevok v téme: mastna a sucha plet zaroven
jeanny

zacinam byt zase zufala zo svojej pleti..hrozne sa masti, mam akne, ucpane pory a pritom vsetkom je vysusena a supinata! co s nou mam robit? pripravky na mastnu plet ju vysusuju a ak aj maju byt hydratujuce tak mi to nestaci no a ked si dam mastnejsi krem, hned sa z neho vyhadzem :( ja neviem, chyba mi nejaky vitamin? existuje nejaka kozmetika nato? lebo ani lekarka mi nevedela poradit a vsetky kozmeticky sa len snazia predat a nic z toho

nikavero8

A neskusala si nejake hydratacne kremy alebo sera na mastnu plet? Lebo to, ze je plet mastna, neznamena ze nemoze byt dehydrovana... Ale treba si davat pozor cim ju hydratujes, lebo ak to nie je urcene na tvoj typ leti, moze to upchavat pory a sposobovat to akne.

jeanny

lenze zmiesana plet je opisana ako mastna T-zona a suche okolo, ale ja ju mam celu mastnu aj celu suchu :D proste neviem s cim ju mam hydratovat a vyzivovat aby sa mi tie pory neucpali a zaroven vysusit tu mastnotu a nerobili sa mi vrasky z toho...momentalne vyzeram jak pubertak v najhorsom stadiu a plet je cela napnuta a vraskava zaroven, no a s tym makeupom, presne ako hovoris ta kora :D asi to nevyriesim kym sa moja plet sama nerozhodne

kokik00303

Jeanny aj mne vyšla citlivá pleť ked som si robila prvý krát, potom som skúsila ešte raz si ho urobiť ale zmenila som jednu odpoved na otázku a už mi vyšla zmiešana..čiže pravdepodobne budeš mať zmiešanu pleť..

..ja mám momentálne od loreal paris pure zone 30s. perfect clear ale absolutne mi to nevyhovuje...

b4rbie

jeany
ja mam podobny problem, rano sa zobudim s desne mastnou pletou ale ked sa pozriem z blizka mam aj supinky... najhorsie je to potom ked nanesiem make up... ako keby som mala koru na tvary =D

moc mi pomaha jemny peeling od garnier a raz za dva tyzdne, alebo niekedy aj skor, si davam masku z cierneho mora ta pory stahuje krasne.. najprv ale pouzi peeling a hned supni masku budes cervena asi 10 min potom tak to nerob cez den.

jeanny

vyslo mi ze mam citlivu plet ale ja neviem...nezvyknem mat alergicku reakciu alebo co, len sa mi ucpu pory..vlastne mi sedi popis suchej aj mastnej zaroven...taka moznost tam nebola
ked zistis napis ako dopadla bioderma :)

kokik00303

urob si tento test:

www2.nivea.sk

a vyjde ti typ tvojej pleti a skús použivať prípravky na nu určenú...

ja mám inak taký istú pleť, momentálne si brúsim zuby na biodermu z lekárne, najprv však vyskúšam vzorky...skús to aj ty, treba skúšať inak neprideš na to čo ti vyhovuje....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mastna a sucha plet zaroven - Fórum - ZDRAVIE.sk