Pharmatex

bazalka

Áno, myslela som hormonálnu antikoncepciu. Ako som už napísala, je to každého osobná vec. Ak sa ty cítiš istejšia, ak používate pharmatex, aj kondóm, nech sa páči. Žiadna antikoncepcia nie je účinná na 100%. Ale z toho, čo viem, tak hormonálna antikoncepcia je najspoľahlivejšia, potom je pharmatex, potom kondóm, potom prerušovaná súlož.

lioness_01

bazalka... predpokladám, že tou "antikoncepciou" si myslela hormonálnu...

nuž... pokiaľ ja viem, Pharmatex nie je rozhodne tak účinný ako hormonálna antikoncepcia...

-to čo hovorí výrobca nie je pre mňa až také smerodajné... biznis je biznis...

bazalka

Ja osobne súhlasím s Lenkou123456. Tiež si myslím, že je zbytočné používať pharmatex aj kondóm. To je akoby si používala kondóm aj pri antikoncepcii. A ani tá nie je spoľahlivá na 100%. Ale je to každého osobná vec.

lenkaa123456

mne vadi ze pouzivate aj aj? :D nikde som to nepisala, je to vasa vec
a to slovo zazrak je preto v "" lebo to asi zazrak nieje..

lioness_01

pri kombinácii viacerých ochranných prostriedkov zvyšuješ percento ochrany, naozaj neviem prečo tebe vadí, že používame aj kondóm... my si totiž pharmatexom istíme kondóm a nie kondómom pharmatex... vieš? :)))

sama si napísala, že žiadna ochrana nie je 100% , tak ako môžeš napísať, že pri použití pharmatexu podľa letaká ISTO nemôžem ostať tehotná...

a žiadna žena ešte neotehotnela "zázrakom"... vždy zlyhal ľudský faktor...

lenkaa123456

to je pravda, ale 100% ochranu ti nezaruci v podstate nic, akurat tak sterilizacia, len som ti chcela napisat ze pouzivanim aj kondomu aj pharmatexu sa nezvysuje ochrana, pharmatex je nato urceny aby si neotehotnela a ked je pouzity podla pribaloveho letaku tak tehotna isto nebudes, kondom je naozaj zbytocny, ale chapem ze mas obavy. niektore pary sexuju uplne bez ochrany a k otehotneniu aj tak nedojde a niektore pary sa chrania ako sa len da a aj napriek tomu nejakym "zazrakom" zena otehotnie. to je ako zakon schvalnosti

lioness_01

lenka, teba som sa pýtala, či mám používať aj kondóm alebo nie? ja nechcem byť tehotná, vieš? preto sa chránime dvojmo... niekde som sa tu už totiž vyjadrovala k tej téme, keď tu niektoré ženské vyplakávajú, že sa chránili a aj tak ostali tehotné... nuž, to je tak... ja ak dieťa mať nechcem, tak ho mať nebudem - spravím totiž všetko preto aby som ho nemala... a Pharmatex nie je až taká dostatočná ochrana sama o seba aby som sa mohla na 100% spoľahnúť, že sa nestane nehoda...

lenkaa123456

pharmatex je asi 9x spolahlivejsi ako kondom. ak pouzivas aj kondom aj pharmatex tak je to uplne zbytocne. staci len pharmatex

bazalka

Ahoj, my používame Pharmatex čipky asi pol roka a sme s ním maximálne spokojní. Nedá sa to s kondomom ani porovnať. Okrem Pharmatexu sa nechránime nijako a zatiaľ v pohode. Ak dodržíš pokyny na letáku, tak sa nemáš čoho báť.